Pyeongchang 2018 Olimpik Alev Aydınlatma Töreni (video)

Olimpiyat ateşi 2018 Pyeongchang Kış Olimpiyatları için aydınlatma töreni, Antik Olympia Salı, 24 Ekim tarihinde yapılmıştır.

Pyeongchang 2018 Olimpik Alev Aydınlatma Töreni (video)
Pyeongchang 2018 Olimpik Alev Aydınlatma Töreni (video) Admin
Bu içerik 0 kez okundu.

 

Resmi tören, Olimpiyat Antik Stadyumunda yapıldı; aktrist Katerina Lehou, kahya olarak Artemis Ignatiou ve koreograf oldu.

Alev alarma geçirilen törene, Yunanistan Cumhurbaşkanı, Prokopis Pavlopoulos, Uluslararası Olimpiyat Komitesi (IOC) Başkanı Thomas Bach, Yunanistan Olimpiyat Komitesi Başkanı Spyros Capralos ve Antik Olimpiya Belediye Başkanı Euthumios Kotzas'ın katıldığı yüzlerce konuk katıldı.

Thomas Bach Olimpiyat Kış Oyunları Pyeongchang 2018'e geri sayım sinyali verdi.

İlk meşaleci, Güney Kore'nin kıdemli futbolcu Park Ji-sung'un izleyeceği Yunan kros kayakçısı Apostolos Angelis'ti.

Ertesi hafta, 2,129 km'lik Yunanistan'ı kapsayacak alev, 30 Ekim'de Akropolis'e ulaşacak. Törenden sonraki sekiz gün içinde yaklaşık 505 meşale okuyucu katılacak ve 36 belge töreni 20 belediyede gerçekleştirilecek.

Alevin Pyeongchang 2018 Organizasyon Komitesine devredilmesi töreni 31 Ekim'de Atina saati 11:00 'da Panathenaic Stadyumunda yapılacak.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
ahmet demir     2017-12-13 dalgamı geçiyorsun murat karakuş yoksa gerçekten malmısın ?ama mala daha çok benziyorsun adama sorarlar sea pearl den ev sahibi olmak için neyini sattında ev aldın?
Şerife     2017-12-03 Tarkan böyle mütevazı olduğu için MEGASTAR sizin gibi "ayranı yok içmeye atla gider sıçmaya" kafasında değil şahsen çok asil buldum
Murat Karakuş     2017-10-31 sea pearl ataköy ev sahibi olmalısınız.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Yanılmaz’dan Oda Başkanlarına Hayırlı Olsun Ziyaretleri
Başkan Yanılmaz’dan Oda Başkanlarına Hayırlı Olsun Ziyaretleri
Kürsübaşı Günü her hafta perşembe günü gerçekleştirilecek
Kürsübaşı Günü her hafta perşembe günü gerçekleştirilecek
beylikdüzü escort