Pvp Serverler Kuralları

Pvp Serverler Kuralları
Pvp Serverler Kuralları Harun antepli
Bu içerik 40 kez okundu.

Pvp serverler birçok oyuncu tarafından yaygın olarak kuralsız olarak bilinir ancak aslında olay daha bir başkadır. Kurallar istisna olmadan orijinal adreslerde uygulanır bu da oyunu zorlaştırır. Oyuncular da hile yapmaya çalışarak bu kuralları aşmaya çalışır. Oyunu sıkıcı yapan bazı kuralların olmasından dolayı oyuncular oyunları terk edebilmekte. Metin2 pvp serverler ise oyunculara hile yapmaya yeltenmesini engellemektedir. Oyun içerisinde hile programları görmeniz mümkündür ancak bu pvp serverler ile uyarlanıp sanki  pvp serverler'in bir parçası gibi gösterilmektedir.  Pvp serverlerin oyuncularının  bu programları kullanmasına kurucu olan şahıs izin vererek oyuncuların ekstra bir hile programı kullanarak sunucuya zarar vermesini engellemek istiyor. Bu konuda başarılı olan pvp serverler var ve birçok hile programını da engellemeyi başarmış durumda. Kullanıcılar da bu kurala uymuş ve herhangi bir problem çıkarmadan pvp serverlerin tadını çıkarıyor.

Metin2 pvp serverler de dokuz kuyruk boss canavar

Pvp Serverler de de kullanıcıları canından bezdiren bir takım karakterler var ki bunlardan bir tanesi dokuz kuyruk boss karakteri oluyor. Her şeyin bir yöntemi olduğu gibi bu canavarında nasıl yenileceği konusunda size kısa bir bilgi vereceğiz.  Öncelikle bu canavar her yerde bulunmuyor bulunduğu zaman da kolay kolay yenilmeyen bu canavarı yenmek istiyorsanız öncelikle kalkan ve zırh konusunda eksik olmamalısınız. Aksi halde 72. Seviye olan bir yaratık ile savaşmak pek kolay olmayacaktır. Yani yapmanız gereken kısa ve öz bir şekilde kalkan ve zırhı bol tutmak olacak çünkü yaratık hem slotları hem de kendisi ağır vuruşlar yapmaktadır. Son dakika golü yemek istemiyorsanız kalkan ve zırh bol olursa rahat bir şekilde kazanırsınız. Sohan adı verilen dağ içerisinde bulabilirsiniz.

Oyuncuların bu yaratığı çok kesmek istemesinin tek sebebi ise kesildiği  zaman bir sandık veriyor ve bu sandık da bir hayli güzel eşya  ile dolu olmasından dolayı birçok oyuncu bu sandığın peşinde. Ancka ne yaratığı bulmak kolay ne kesmesi kolay eğer zırh ve kalkan olmazsa. Bu durumda sıkıntılı anlar yaşayabilirsiniz. Kesinlikle kalkansız ve zırhsız olmadan boş yere yaratık üzerinde vaktinizi harcamayın.  

2017 metin2 pvp serverler adresine bekleniyorsunuz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
HAKAN     2018-10-09 modazzo pişpmanlıktır
Sizi Dil     2018-09-06 Merhaba, ben üstteki gelinlik modelini beğendim acaba boydan da fotoğraf görme imkanım var mıdır?
Hasan     2018-07-02 İstediğim etiketi istediğim adette alabiliyorum. Teşeşkkür ederim
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yayla turizminin merkezi Denizli Teleferik ve Bağbaşı Yaylası
Yayla turizminin merkezi Denizli Teleferik ve Bağbaşı Yaylası
İSTSU Özel Ödülü Büyükşehir DESKİ’nin
İSTSU Özel Ödülü Büyükşehir DESKİ’nin