Profesyonel Site Yönetimi Seçerken Bu 5 Unsura Dikkat Edin!

Profesyonel Site Yönetimi Seçerken Bu 5 Unsura Dikkat Edin!

Profesyonel Site Yönetimi Seçerken Bu 5 Unsura Dikkat Edin!
Bu içerik 0 kez okundu.

 

Site/Apartman Yönetimi; 634 sayılı kat mülkiyeti kanunu ve bu kanunun atıf yaptığı diğer kanun ve yönetmelikler çerçevesinde “atanmış site yöneticisi” tarafından gerçekleştirilir.  Aşağıdaki 5 unsura dikkat ederek site yönetiminiz için doğru yönetici firmayı seçebilirsiniz.

  1. Profesyonel Site Yönetimi hizmeti aldığınız firmanın vizyonu, sürdürülebilir bir şekilde site sakinlerinin memnuniyetini sağlamak; misyonu ise siteyi daha güvenli, daha temiz, daha bakımlı, sakinlerin kendini özel hissedebileceği yaşam alanı oluşturmak olmalıdır.
  2. Site yönetiminin organizasyon yapısı, eğitimli personel- doğru malzeme- rutin eğitim- standardize prosedürler dörtgeni şeklinde olmalıdır.
  3. Site yönetimi işlerini başta Kat Mülkiyeti Kanunu olmak üzere yürürlükteki tüm kanun, tüzük ve yönetmeliklerin yöneticiye yüklediği görev ve sorumluluklar çerçevesinde gerçekleştirmelidir.
  4. Site Yönetimi Denetim Kurullarının Görevi, asgari üç ayda bir site yönetim kurulu faaliyet, kayıt-kuyudat ve işletme harcamalarının,  kat mülkiyeti kanunu, yönetim planı ve genel kuruş karalarına göre denetlemek ve denetim sonucunu maliklere yayınlamak olmalıdır.
  5. Profesyonel Site Yöneticisi mutlaka tecrübeli olmalıdır. Referans sunabilmelidir.

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
christiana     2016-09-17 Eğer kişisel bir kredi arıyor, ya da edilir bir banka tarafından kredi reddetti vardı.
Serhat     2016-09-08 Ben servis çağırmak istiyorum fakat servis ücreti ne kadar acaba? Birde sıcak su vermiyor kombi fiyatı ne tutar fiyat vere biliyor musunuz? Kolay gelsin.
ucuzcafemobilyalari     2016-09-07 Cafe mobilyalarında uygun fiyatlı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Recep İvedik 5'in fragmanı yayınlandı (Recep İvedik fragman izle)
Recep İvedik 5'in fragmanı yayınlandı (Recep İvedik fragman izle)
"AzeriLight" ın fiyatında indirime gidildi