Prenses Charlotte'un 2. doğum gününü kutlayan yeni fotoğrafı

Annesi Cambridge Düşesi tarafından alınan Prenses Charlotte, yeni fotoğraf, onun ikinci doğum günü kutlamak için serbest bırakıldı.

Prenses Charlotte'un 2. doğum gününü kutlayan yeni fotoğrafı
Prenses Charlotte'un 2. doğum gününü kutlayan yeni fotoğrafı Admin
Bu içerik 106 kez okundu.

 

Cambridge Dükü ve Düşesi, fotoğrafını paylaştıkları için tek kızının özel gününü Salı günü kutlamak için "sevindiklerini" söyledi.

Fotoğraf, Nisan ayında Norfolk'taki evlerinde Düşes tarafından çekildi.

Cambridges onların kızımın ilk doğum günü ile ayarlanmış bir seyir izleyerek kraliyet hayranlara yürümeye başlayan prensesi yeni bir resim verdik.

Norfolk evinde resmedilen Anmer Hall, sarı bir hırka giyerek, koyun görüntüleriyle süslenmişken, saçlarında lacivert bir kitle oynuyordu.

Ben bir bildirimde bulunmaktan Kensington Palace şunları söyledi: "Dük ve Düşes, Princess Charlotte'un ikinci doğum gününü kutladığı için bu fotoğrafı paylaşmaktan çok memnunuz.

"Onların Kraliyet Caddesi, aldıkları güzel mesajların hepsine herkese teşekkür etmek istiyor ve prenses Charlotte'un bu fotoğrafının herkesin hoşuna gittiklerini umuyor" dedi.

Prenses Charlotte'un en yeni resmi, genel görünüşlerinin kıtlığı nedeniyle Kraliyet ailesinin hayranlarının hayatı için daha değerli olacak.

Prenses Charlotte, kamusal görevlerde, geçen yıl Kanada'nın hayvanlar ve balonlarla oynarken izlediği büyüleyici çay partisi de dahil olmak üzere, yalnızca birkaç kez halka yapılan angajmanlarda yer aldı veya fotoğraf gösterildi. 

S o Bucklebury ait Berkshire köyündeki onun dedesi Carole ve Michael Middleton evine yakın bir kilise servisine götürüldü zaman o Noel günü bir görünüm getirmişti.

S Kraliyet Parti, yürürken onlar, kraliyet çocuk şeker kamışı tutarak edildi ayrılınca ağabeyi Prince George. Duke elini tutan, Englefield San Marko Kilisesi vardığında Düşesi kollarında resimleri yayınlandı.


T 2 Mayıs 2015 - - Gençliğinde kraliyet ilk onun doğum gününde fotoğraflandı Düşes prenses teslim edildi Paddington St Mary hastane, merkezi Londra, özel annelik kanadında bir kızı tuttuğunda.

Büyükannesi Diana, Galler Prensesi ve büyükannesi Kraliçe'ye Charlotte Elizabeth Diana'ya övgüde bulundu.

Kişisel doğum günü fotoğraf Cambridge aile geleneğinin bir şey haline gelmiştir.

Prenses Charlotte'un ilk doğum gününde Kensington Sarayı, annesi Cambridge Düşesi tarafından çekilen dört resim yayınladı.

 The Queen, then aged two, in 1928. Many people have commented on social media how much Princess Charlotte looks like her great grandmother at the same age
Kraliçe, daha sonra iki yaşında, 1928'de. Birçok kişi Prenses Charlotte'un aynı yaştaki büyük büyükannesine ne kadar benzediğini sosyal medyaya yorumladı KREDI:  HULTON ARCHIVE
T hey, küçük bir kızın zaten yürürken olduğunu ortaya çıkardı; çünkü bir atışta renkli tuğlalarla dolu bir oyuncak arabasına yaslanmış, oyuncak oyuncaklarında bir başka oyuncağın zevkiyle parlıyordu. 

Prens George'un ikinci doğum günü, Mario Testino tarafından çekilen, babasının kollarındaki canlı yürümeye başlayan çocuğun fotoğraflarını gördü.

H er ikinci doğum günü 20 Mayıs tarihinde, teyzesi, Pippa Middleton için nedime olarak hareket nedeniyle yürümeye başlayan için yoğun ayın başlangıcıdır.

Düğün, Middleton'un Bucklebury'deki evinde Prenses George'un sayfa görevini üstlendiğini göreceksin, Dük ve Düşesler Cambridge'ten onlara destek veriyorlardı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
MHP'nin yerel seçimdeki başkan adayları açıklandı!
MHP'nin yerel seçimdeki başkan adayları açıklandı!
Avrupa Komisyonu eski ELSTAT şefi olan desteğini yineledi
Avrupa Komisyonu eski ELSTAT şefi olan desteğini yineledi