Prens Harry, hiçbir kraliyetin kral veya kraliçe olmak istediğini söyler

Kraliyet Ailesinde kimse kral ya da kraliçe olmak istiyor, Prince Harry ABD'li bir dergiye şunları ekledi: "Görevimizi doğru zamanda yerine getireceğiz."

Prens Harry, hiçbir kraliyetin kral veya kraliçe olmak istediğini söyler
Prens Harry, hiçbir kraliyetin kral veya kraliçe olmak istediğini söyler Admin
Bu içerik 165 kez okundu.

 

Newsweek'e "Kral veya kraliçe olmak isteyen Kraliyet Ailesi var mı? Öyle düşünmüyorum" dedi .

Ve kraliyetlilerin "halkın iyiliği için" yaptıklarını söyledi.

Prens, 12 yaşındayken annesi Princess Diana'nın cenaze töreninde yürümekten "herhangi bir çocuğa bunu yapması istenmeyecek" diyerek de konuştu.

1997'de Harry, babasının, Wales Prensi nin, büyükbabasının, Edinburgh Dükının, 15 yaşındaki erkek kardeşin Cambridge Dük'inin ve amca Earl Spencer'ın Londra sokaklarındaki geçit törenine katıldı.

Son zamanlarda Paris'teki bir otomobil kazasında annesinin ölümüyle başa çıkmak için danışmanlık hizmeti aldığını söyleyen Harry, "Annem öldü ve tabutunun arkasında uzunca bir yol yürümek zorunda kaldım, binlerce kişi tarafından çevrelendi. Beni izlerken milyonlarca kişi televizyonda daha çok şey yaptı.

"Herhangi bir çocuğun herhangi bir koşulda bunu yapması istenmemelidir, bugünün gerçekleşeceğini sanmıyorum."

Prens ayrıca, kendisinin ve kardeşinin "monarşiyi modernleştirmek" için kullandığı rolden bahsetti.

Ayrıca genç kraliyetlerin işleri kendi yollarına bırakmaları için "dikkat çekici" büyükannesine saygı gösterdi.

"Kraliçe seçmemize izin vermek konusunda muhteşem oldu" diyor. "Bize zaman ayırıp, gerçekten şeyler düşünmesini söylüyor."


'Kaşlarını kaldırmak' konulu röportaj

Prens Harry annesinin cenaze töreninde

Peter Hunt, BBC kraliyet muhabiri

Bu, annesinin ölümüyle hala uğraşan bir prens olan bazı sempati uyandıran bir röportajdır ve bazı kaşlarını kaldırmaktadır.

Böyle bir tepki, Harry'nin Windsors'un annesinin bir zamanlar "en iyi iş" olarak nitelendirdiği şeyi boşalttıklarında doldurmak için tam olarak düşmediği önerisiyle uyarılacaktır.

Kraliçe'nin mirasçıları, imtiyazlarını almak için büyük bir imtiyaz hakkına sahip olacaklarını ima etti.

Prensin kraliyet görevlilerinin yaptıkları işi kendileri için değil de büyük bir iyilik için yaptıkları yönündeki önemli uyarılarına rağmen, sözleri Daily Mail başlıklı "Harry: Kraliyet Yok Edilmiyor" başlıklarını yarattı.

Prens Harry, annesinin cenaze töreninden bahseden marjinal olarak daha güvenli bir zeminde, onun yorumlarını ailenin ima ettiği bir eleştiriyi içeriyor olsa da. 1997'de Diana'nın tabutunun arkasında halka açık yürümek için çok genç olduğuna karar verebilirlerdi.

Bu uzun makaleye bir diğer çarpıcı yön de var. Harry'nin babası hakkında hiçbir yorum içermiyor.


'Benim kendi alışverişim'

Prens Harry, dergiye neredeyse bir yıl prensle girildiğini ve "İngiliz monarşisinin modernleştirilmesine karıştığını" söylediğini söyledi.

"Bu zor bir dengeleme eylemidir, büyüyü sulanmak istemiyoruz, İngiliz kamuoyu ve tüm dünya bunun gibi kurumlara ihtiyaç duyuyor"

Harry, Prenses Diana'ya, sıradan bir hayatını göstermek için bir rol oynamaktan övgüyle söz etti ve insanlara ve Prens William'ın hayatının ne kadar sıradışıyken "şaşkına döneceklerini" söyledi.

"Ben kendi alışverişimi yapıyorum ... Bazen ... Biri beni telefonuyla kapatacak ama ben nispeten normal bir yaşam sürmeye kararlıyım ve eğer çocuk sahibi olmak için şanslıysam, bir tane de olabilir.

"Kral olsam bile, kendi alışverişimi yaparım" dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İbrahim Tatlıses'in Annesi Vefat Etti
İbrahim Tatlıses'in Annesi Vefat Etti
A Haberden Prof. Dr. Mark Thomas Açıklaması
A Haberden Prof. Dr. Mark Thomas Açıklaması