PPC bitkileri için teklif sahipleri arasında güçlü aktivite

Public Power Corporation'ın kömürle çalışan tesislerinin aday alıcıları arasındaki irtibatlar, ihalenin ikinci aşamasına katılmaları için Avrupa Komisyonu konsey üyelerine sunulmak için 31 Temmuz tarihinden önce artmaktadır.

PPC bitkileri için teklif sahipleri arasında güçlü aktivite
PPC bitkileri için teklif sahipleri arasında güçlü aktivite Admin
Bu içerik 529 kez okundu.

 

Kaynaklar, ilk aşamaya giren iki Çek şirketten biri olan Indoverse Coal Investments Limited'in bu bağlantılar açısından en işlek olduğunu söylüyor. Yedi Enerji grubunun bir parçasını oluşturan şirketin, ihaleye dahil olan tüm Yunan işletmeleriyle konuştuğu söyleniyor. Kathimerini, Tersanenin bir Yunan şirketiyle anlaşmaya çok yakın olduğunu ve bunun haftanın sonuna kadar açıklanabileceğini biliyor.

Diğer Çek şirketlerinden Energeticky a Prumyslovy Holding (EPH), kaynaklara göre, PPC'den, konsorsiyumların nihai hazırlanma süresinin geçmesi için yeterli süreye sahip olması için küçük bir süre uzatılmasını istedi.

Copelouzos grubu ve Çin Enerjisi tarafından ihalenin ikinci aşamasında ihalelerin her iki birimi için de (Meliti ve Megalopoli'de) ortak bir teklif verilmişti. Şimdi, Mytilineos, GEK Terna ve ElvalHalcor'un bağımsız bir şekilde veya bir konsorsiyumun parçası olarak teklif edip edemeyeceği anlaşılıyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Wayne Williams Kimdir?
Wayne Williams Kimdir?
Denizli'de Kadın Meclisi'nden kadına yönelik şiddete karşı tepki
Denizli'de Kadın Meclisi'nden kadına yönelik şiddete karşı tepki