takipçi satın al instagram takipçi satın al instagram beğeni satın al twitter takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al takipci33.com
 Portegü

Portegü

Portegü
Portegü Admin
Bu içerik 1083 kez okundu.

 

Ameliyathanelerde en çok kullanılan malzemelerden biri olan portegü dikiş atılırken iğneyi tutturmaya yaramaktadır. Baş ve yüzük parmağı ile tutulabilen bu ürünün kullanılabilmesi için işaret parmağı ile de üstten desteklenmesi gerekmektedir. Ağız kısmının tam olarak kapanabiliyor olması ve kilit mekanizmasının bulunması sebebi ile bu ürün oldukça işlevseldir.

Bu ürün satın alınırken dikkat edilmesi gereken temel husus kaliteli olması olacaktır. Doktorlar ve veterinerler tarafından tedavi amaçlı kullanılan hiçbir üründe kaliteden taviz verilmemesi oldukça önemlidir. Çünkü söz konusu insan hayatıdır. Ayrıca alınan ürünün uzun süre sorunsuz kullanılması da hekimlere de büyük kolaylık sağlayacaktır.

Bu ürün için eğri ve şekilli çeşitler bulunmakla birlikte farklı boylarda ürünlerde mevcuttur. İstediğiniz kaliteli ürünlere uygun fiyat ve hızlı kargo yoluyla sahip olmak için Tarım Garaj internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yeni Alınan Portegü Nasıl Temizlenir?

Yeni alınmış olan portegü kullanım öncesinde mutlaka temizlenmelidir. Temizliği ise yaklaşık 40-45 derecelik sıcak su içerisinde fırçalanarak gerçekleşmeli ve ardından kurutulmalıdır. Daha sonra ise paketlenerek uygun sterilizasyon yöntemi ile steril hale getirilip depolanmalıdır. Steril hale getirmeden önce temizlenmez ise ürün üzerinde yağ yanıkları oluşması olasıdır.

Bakımı ve temizliği ne kadar iyi yapılırsa yapılsın bu ürün korozyona karşı dirençli ve kaliteli olmadığında küflenme ve korozyon sorunları ile karşı karşıya gelinebilir. Bu sebeple satın alınan ürünlerin en kaliteli paslanmaz çelik ile üretilip üretilmediğine bir hayli dikkat edilmelidir.

Portegü Nereden Temin Edilebilir?

Cerrahi işlemlerin olmazsa olması olan portegü güvenilir bir firmadan temin edilmelidir. Bunun içinde müşteri yorumları dikkate alınarak kaliteyi uygun fiyata sunan firmalar aranıp bulunması gerekir. Tarım Garaj firması da tam da bu beklentileri karşılanır niteliktedir. Ürünleri incelemek ve satın almak için  https://www.tarimgaraj.com/pens-ve-portegu-cesitleri internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çalışma, deniz ekosistemini korumak için istilacı türler yemeyi öneriyor
Çalışma, deniz ekosistemini korumak için istilacı türler yemeyi öneriyor
Türkiye 5.261 yeni koronavirüs vakası ve 37 ölüm daha bildirdi
Türkiye 5.261 yeni koronavirüs vakası ve 37 ölüm daha bildirdi