PAYKASA KART SATIŞI

PAYKASA KART SATIŞI

PAYKASA KART SATIŞI
PAYKASA KART SATIŞI Emre
Bu içerik 53 kez okundu.

İnternet üzerinden yapılan alışverişlerde kredi kartlarımızı, banka kartlarımızı kullanıyor ve kişisel bilgilerimizin internet ortamında ele geçirilmesine bu şekilde izin veriyoruz. Bu Kartla alışverişin güvenli olmadığını düşünenlerin haklılık payı elbette var ve başka ödeme yöntemleriyle iç rahatlığıyla alışveriş yapmak mümkün olabiliyor. Paykasa bu ödeme türlerinden bir tanesi olarak yurtdışında ve ülkemizde yayılmaya başlamış durumda ve bu ödeme şekli ile kötü niyetli insanlardan uzak durmak daha kolay hale gelmiş oluyor. Paykasa kullanımı artık miyonları aşarak kendini kanıtlamış olup, ülkemizde bayilikler tarafından da konuyla ilgili bilgi verilmektedir. Paykasa kart, yapılacak harcama kadar satın alınan, önceden ödemeli bir yeni nesil ödeme biçimi olarak bilinmektedir. Kredi kartı olmayanlar ya da kullanmak istemeyenler paykasa ile kişisel bilgilerine ihtiyaç duyulmadan alışverişlerini yapabilmektedir. Paykasa kart sadece bir kereliğine mahsus kullanılmaktadır. Kişisel bilgiler üzerinden çalışan bir tür olmadığı için, kart alınıp kullanılmadığında, kullanılmak üzere başka birine verilebilir. Online alışverişlerde nakte ihtiyaç duyulduğunda dakikalar sonra karta sahip olmak, güvenli paykasa sitelerinden kart satın alınarak mümkün olmaktadır. Bütçe durumuna göre paketler halinde satılan kart ile, yüklediğin kadar harcayabilme mantığı hayatımıza girmiş bulunmaktadır. Müşteti hizmetlerine bağlanarak, 16 hanelik şifreyi satın almak oldukça kolaydır ve bu şifre sayesinde kartın miktarı hesaba aktarılmaktadır. Başkasının paykasa kartınızı kullanmasını istemezseniz, şifreyi kimseyle paylaşmadığınızda, hiçbir güvenlik açığıyla karşılaşmazsınız. İsterseniz bozdurabilme imkanı sayesinde, zorunlu kullanma durumu da yaşamazsınız.

Ücretli oyunlarda, uygulama içi satın alımlarda da pratik olarak satın alınıp hemen sanal keyfe devam etmek mümkündür. Kullanım aşamaları oldukça basti olup, sırasıyla yapıldığında kredi ve banka kartlarından daha az zorlayıcı olmaktadır. Öncelikle paykasa kuponlarından hangisini isterseniz, bütçenize göre belirleyip, sonrasında ödeme yöntemi olarak paykasayı seçmeniz yeterli olacaktır. En son aşama olarak alımı onayladığınızda alışverişinizi tamamlamışsınız demektir. Euro bazlı olduğu için, yurtiçi ve yurtdışı alışverişlerde sıkıntı yaşanmaz.

 Kurumsal firmaların hemen hepsinde canlı destek hatları, paykasa hakkında her zaman bilgi vermekte ve insanların aklına takılan soruları yanıtlamaktadır. Firmalarla kurulacak irtibatlarla rahatlıkla paykasa kart sahibi olunabilmektedir.

https://paykasaonline.com/

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
HAKAN     2018-10-09 modazzo pişpmanlıktır
Sizi Dil     2018-09-06 Merhaba, ben üstteki gelinlik modelini beğendim acaba boydan da fotoğraf görme imkanım var mıdır?
Hasan     2018-07-02 İstediğim etiketi istediğim adette alabiliyorum. Teşeşkkür ederim
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Denizli BB Başkanı Zolan; Avrupa ile iç içe olan dinamik bir şehiriz
Denizli BB Başkanı Zolan; Avrupa ile iç içe olan dinamik bir şehiriz
Diriliş'te Osman Gazi'yi Oynayacak Kişi Belli Oldu
Diriliş'te Osman Gazi'yi Oynayacak Kişi Belli Oldu