Paykasa Kart Fiyatları

Paykasa Kart Fiyatları

Paykasa Kart Fiyatları
Paykasa Kart Fiyatları Emre
Bu içerik 129 kez okundu.

İnternet üzerinden güvenli bir şekilde satışı yapılan Paykasa kart, belirli fiyatlarla müşterilere sunuluyor. Euro para birimi ile satılan kart, en az 10 Euro limitli olarak üretiliyor. Kartın maksimum limiti ise 1.000 Euro olacaktır. Güncel rakamlar baz alındığı zaman 10 Euro değerindeki bir kartı şu an için 95 TL gibi bir ücrete satın alabilirsiniz.

Paykasa Nedir?

Dünya genelinde 20.000 farklı sitede kullanılan Paykasa kart, ön ödeme sistemine sahip sanal bir kredi kartıdır. Bu kartı internet üzerinden satın alan kişiler, anlaşmalı tüm sitelere güvenli şekilde ödeme yapabilir. Ön ödeme sistemine sahip olan Paykasa, müşterilerine hiçbir şekilde borç yüklemiyor. Kartı satın aldığınız kadar harcayabilir ve böylece sınırı kendiniz belirleyebilirsiniz.

Paykasa Nasıl Satın Alınır?

Kendine bir Paykasa kart satın almak isteyen kişiler, kartın resmi web adresine giriş yapabilir. Siteye girdiğiniz zaman öncelikle 1 dakika gibi kısa bir süre içerisinde üyelik açmanız gerekiyor. Üyeliği oluşturduktan sonra dilediğiniz kart paketini satın alabilirsiniz. Siteye giriş yaptığınız zaman üst panelde kart paketleri sıralı olarak karşınıza gelir. Bu paketler 10 Euro'dan başlar ve 1.000 Euro'ya kadar ulaşır. Kendi bütçenize en uygun olan kartın üzerine tıkladıktan sonra ön ödemesini havale seçeneği ile yapabilirsiniz.

Paykasa İle Nasıl Ödeme Yapılır?

Paykasa kart ile anlaşmalı sitelerde ödeme yapabilmek son derece kolay bir işlemdir. Bu kartın kendine özel 16 haneli bir kart numarası ve son kullanma tarihi olacaktır. Anlaşmalı sitelere ödeme yaparken bu bilgileri girmeniz istenir. Söz konusu siteye bu bilgileri verdiğiniz zaman ödeme işlemi güvenli şekilde yapılır. Paykasa kartı satın aldığınız zaman elinize hiçbir şekilde fiziki kart gelmez. Bahsettiğimiz kart bilgileri sizlere internet üzerinden verilecektir.

Paykasa İle Ödeme Yapmak Güvenli mi?

Avrupa genelinde yasal olarak satışı yapılan Paykasa, oldukça güvenilir bir ödeme seçeneğidir. Bu kartı yurt dışında marketlerde ve benzin istasyonlarında bile bulmak mümkündür. Öte yandan bu kartın fiziki bir nitelik taşımaması ve böylece çalıntı riski barındırmaması, güvenilir bir ödeme seçeneği olmasını sağlıyor.

Kaynak : https://www.paykasa724.com

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Arkeologlar fondan anıtları kurtarmaya çalışıyor
Arkeologlar fondan anıtları kurtarmaya çalışıyor
Prespes'ten önceki endişeler isim anlaşması oylamasının önünde yükseldi
Prespes'ten önceki endişeler isim anlaşması oylamasının önünde yükseldi