Parmak İzi Okuyucu Kullanımı Neye Yarar

Teknolojinin kendisini yenilemesi, her alanda olduğu gibi güvenlik alanı için de yeni fırsatlar yaratarak mevcut çalışan ürünleri olduğundan etkili hale getirir.

Parmak İzi Okuyucu Kullanımı Neye Yarar
Parmak İzi Okuyucu Kullanımı Neye Yarar zgtanitim
Bu içerik 0 kez okundu.

Teknolojinin kendisini yenilemesi, her alanda olduğu gibi güvenlik alanı için de yeni fırsatlar yaratarak mevcut çalışan ürünleri olduğundan etkili hale getirir. Bu kapsam içinde değerlendirilen parmak izi okuyucu, asgari 2 bin parmak izi kaydıyla insanların yalnızca kendilerine izin verilen alanlara giriş yapabilmelerini sağlar. Asgari 2 bin olan kayıt, azmi seviyelerde 50 bine kadar yükselir; dolayısıyla herhangi bir şirketin yalnızca tek bir sistem içerisine tüm personelini dahil edebilmesi kolayca mümkün olur.  Parmak izi okuyucular, aynı zamanda USB gibi bağlantılar ile dosya aktarım veya güncelleme imkanı tanıyarak cihazın stabil kalmasını; dolayısıyla zamanla eskiyerek hantal hale dönüşmesini engeller. Ofis, okul, fabrika, otel, hastane gibi farklı noktalarda kullanılan parmak izi okuyucularından istifade ederek yaşadığınız alanın güvenliğini artırır; güvenliğin artmasıyla mevcut çalışan personel verimliliğini üst seviyelere çıkartırsınız.

Personel Takip Sistemi ile Eksilere Son

Bir şirket, çalışan personelini için doğru ve sistematik kaydı tutmadığı takdirde elinde olan mevcut enerji potansiyelinden tam manasıyla yararlanamaz; bu durum, şirketin gereksiz harcama yapmasına, olması gerekenden çok daha düşük verim almasına sebebiyet verir. Çalışanlardan yüzde yüz verim almayı hedefleyen kurumun her şeyden önce personel takip sistemi ile çalışan, çalışmayan arasındaki ayrımı gerçekleştirmesi; daha sonra çalışanların ödüllendirileceği uygulama anlayışını devreye sokması gerekir. Personel takip sisteminde her bir çalışana özel kimlik kartı verileceği için çalışanlar arasında hiçbir ayrım gözetilemez; ayrıca çalışanın işe giriş saatinden çıkış anına kadar gerekli tüm veriler, tek bir noktada toplanarak sistematik ilerleme sağlanır. Konuya ait hizmet alabilmek, makul fiyatlarda yüksek kaliteli ürünlerden yararlanıp personel takibi sağlamak için www.protekzaman.com adlı internet adresini ziyaret edebilirsiniz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
U19 Milli Takımımızın Avrupa Şampiyonası Finalleri aday kadrosu açıklandı
U19 Milli Takımımızın Avrupa Şampiyonası Finalleri aday kadrosu açıklandı
Cüneyt Çakır, Rusya-Mısır müsabakasında 4. Hakem olarak görev yapacak
Cüneyt Çakır, Rusya-Mısır müsabakasında 4. Hakem olarak görev yapacak