Parent Control Casus Telefon Yazılımı Kurulumu

Parent Control Casus Telefon Yazılımı Kurulumu
Parent Control Casus Telefon Yazılımı Kurulumu Emre
Bu içerik 0 kez okundu.

cep-telefonu-dinleme

Kıskançlık gibi sorunları olanları istediklerinde sevdiklerinin yapmış olduğu telefon görüşmelerini dinleme imkanı bularak şüphelendikleri gibi durumlar olup olmadığını öğrenebilirler. Parent Control casus telefon dinleme yazılımı bu konuda dünyada sıkça tercih edilen bir yazılım olarak sizlere yardımcı olmaktadır. Yazılım üzerinden telefon dinleme, SMS takip etme, sosyal medya kontrolü, telefonu yönetme, kamera açma kapama, ortam dinleme işlemi gibi farklı işlemler yapılabilir. Kurulumu paketin satın alınması ile otomatik olarak yapılır. Bazı ayarlamalar için sistemden özellikler seçilerek bu şekilde kullanılmak istenen amaca göre programın düzenlenmesi sağlanır. Türkçe dil seçeneği sayesinde her türlü işlem için program üzerinden işlemler kolayca seçilebilir. 2 dakika içinde kurulum işlemi tamamlandığından istenilen telefona bu yazılım kurularak dinleme gibi casusluk işlemleri yapılabilir.

android-telefon-dinleme

Parent Control casus telefon programını indirmek isteyenler bunun için sistemden satın alma işlemini yaparak belirlenen süre içinde programın sunduğu seçeneklerden yararlanabilirler. Kurulumu için ilk olarak programı indirmeniz gerekir. Ardından otomatik olarak yapılan işlemlerin ardından özel olarak tercih edilecek olan seçeneklerin ayarlanması ile sonuç alınır. Yapılandırma işlemlerinin ardından doğrulama işlemi yapılarak kullanılmaya başlanabilir. SMS takibi yapmak isteyenler telefon üzerinden gönderilen SMS'lerin içeriklerine kolayca ulaşarak bu konuda bilgi alabilirler. Aynı şekilde Facebook, Twitter, whatsapp, viber, skype gibi farklı sosyal medya uygulamalarının kullanımı hakkında bilgi alınabilir. Yer bildirimi almak isteyenler yazılımı kullanarak bu durumda Google harita üzerinden adres bilgisi alarak takibini kolayca yapabilirler.

cep-telefonlari-casus-program

Her marka ve işletim sistemine göre tercihler yapılacağı için PARENT CONTROL casus yazılımını sorun yaşamadan kullanmaya başlayabilirsiniz. Kullanım sırasında oluşabilecek sorunlar karşısında 7/24 canlı destek hattından bilgi alınarak bu şekilde daha doğru hamleler yapılarak kaliteli ve başarılı sonuçlar alabilirler. Oldukça yaygın bir kullanıma sahip olmasında profesyonel sonuçlar sağlaması ve kurulum kolaylığı da yer alıyor. Kurulumunu yapmak isteyenler programı çalıştırmak için 3 aşama ile yazılımı indirerek, yapılandırma yaparak ve doğrulama ile doğrulayarak istedikleri amaca göre kullanmaya başlayabilirler. Programdan yapılacak olan dinleme veya takip etme sıradanda karşı tarafın bunu anlamasına imkan olmadığından gizli olarak çalışma yapılabilir.

SİTEMİZİ ZİYARET ETMEK İÇİN BURAYI TIKLAYINIZ

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Çağla Yılmaz     2017-06-09 Keçiören'in en kaliteli öğretmen kadrosu Uğur Temel Lİsesi'n de diyebilirim.
Hakan06     2017-06-09 Keçiören Uğur Temel Lisesi'nin bu sene öğrencisiydim.Gazi Anadolu Lisesi'nden geçiş yaptım. KeçiörenUğur Temel Lİsesi'nin denemelerine girdikçe çok konu eksiğimin olduğunu gördüm. Öğretmenlerim sağolsun çok yardımcı oldular. Konu eksiğim kalmadı. Hangi sorumu götürsem çözdüler. Yarın LYS var ve ben kendimi hazır hissediyorum. İyi ki varsın Keçiören UĞUR Temel Lİsesi diyorum.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Teknik Çadır: Uber kavşağında
Teknik Çadır: Uber kavşağında
Sekizinci Kieran Read yaralanmadan Yüzbaşı Yeni Zelanda'ya dönecek
Sekizinci Kieran Read yaralanmadan Yüzbaşı Yeni Zelanda'ya dönecek