Para Sayma Makineleri Ve Çeşitleri

Para Sayma Makineleri Ve Çeşitleri

Para Sayma Makineleri Ve Çeşitleri
Para Sayma Makineleri Ve Çeşitleri Emre
Bu içerik 438 kez okundu.

Para Sayma Makineleri

 

 

            Temel olarak iki farklı türü bulunan para sayma makinesi kurumsal işletmelerde hıza ve güvene dayalı olarak çalışmaktadır. Bozuk para sayma makineleri üzerindeki start - stop tuşları ile birlikte pratik bir şekilde kullanılmaktadır. Göstergeli ekranı sayesinde tüm bozuk paraların takibi kolaylıkla yapılabilir. Para sayma makinelerinin üç adet ayrı hız ölçeği bulunmaktadır. Bunlar sırasıyla standart hız, yüksek hız ve maksimum hız kademeleri ile belirtilir. Hatasız bir şekilde ne kadar çok para olursa olsun hepsini sayması ile birlikte işletmeler ve dükkanlarda gönül rahatlığıyla kullanılabilir. Bozuk para sayma makineleri bir dakikada 600 adet bozuk parayı sayabilir ve kullanıcılarına zaman açısından tasarruf sağlar.

 

 Laminasyon Makineleri

 

            A4 ve daha küçük belgeler için ideal olan laminasyon makinesi özellikle ofis ortamında tercih edilmekte ve kullanılmaktadır. Küçük ve minimal yapısı sayesinde az yer kaplar. Tüm evraklar başta olmak üzere kimlik ve resimleri işlemden geçirir. 2 yıllık garanti süresince alıcılarına ulaştırılan bu cihazlar üst düzey performansları ile birlikte kullanılmaktadır. Dakikada 2,5 m gibi bir hızı bulunmaktadır.

 

 Para Çekmeceleri

 

            Standart kullanımlar için imal edilen para çekmecesi ürünleri yazar kasa bağlantısı ile birlikte satışa çıkarılmaktadır. Geniş ve uzun yapısı ile birlikte paraların en güvenli şekilde muhafaza edilmesini kolaylaştırır. Çekmece sayıları 3 artı 5 artı 5 artı 1 olarak tasarlanmıştır. Farklı renkleri tercihe göre kataloglarda yer alır.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yeni otobüs hatları 23 Ağustos'ta hizmete giriyor
Yeni otobüs hatları 23 Ağustos'ta hizmete giriyor
Denizli'de 19 Yeni Otobüs Hattı Açıldı
Denizli'de 19 Yeni Otobüs Hattı Açıldı