Pantolon mu Yoksa Ayakkabı mı?

Pantolon mu Yoksa Ayakkabı mı?
Pantolon mu Yoksa Ayakkabı mı? Emre
Bu içerik 0 kez okundu.

Üretimi ve giyimi baya eskiye dayanan çoraplar 17. yüzyılda günümüzdeki halini almıştır. Çorap giyimi giydiğimiz giysileri tamamlayıcı bir özelliğe sahiptir. Özellikle erkekler çorap giyerken ayakkabılarına göre mi yoksa pantolonlarına göre mi çorap rengi tercih edeceği konusunda bir tartışmaya girmişlerdir. Tartışmaya başka bir boyut kazandıran ve son zamanlarda trend olan ayakkabı ya da pantolon rengine zıt giyilen çoraplar giyenlere farklı bir hava katmaktadır. Erkek Çorap erkek modasını tartışmaya sokmuştur bu şeklide. Pantolona göre mi yoksa ayakkabıya göre mi?

Hayati Fonksiyon Taşıyan Aksesuar Cüzdan

Bozuk ve kağıt paralarımızı, kimliğimizi, ehliyetimizi, sevdiğimiz kişilerin vesikalık fotoğraflarını taşıyan ve koruyan cüzdanlar hayati önem arz eder. Dışarı çıkarken cebimizi kontrol edip yanımızda olup olmadığını kontrol edecek kadar bizim için hayati fonksiyonlara sahiptir. Modanın aksesuarlara verdiği önem cüzdana da yansımış, moda sektörü son zamanlarda cüzdanı da aksesuardan saymıştır. Kadınların çeşitlilikten hoşlanmasından dolayı çeşit çeşit, renk renk cüzdanları varken erkekler genelde siyah, deri kaplama Cüzdan tercih ederek teklikten yanadır.

Erkek Giyimde Marka

Kadınların giyimine önem verdiği kadar erkekler de giyimlerine önem veriyorlar. Erkek Giyim konusunda marka Kiğılı'nın internet sitesin kigili.com'den alışverişini kolaylıkla yapabilirsiniz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Burger King ad angers gerçek yaşamda Belçikalı kraliyet ailesi
Burger King ad angers gerçek yaşamda Belçikalı kraliyet ailesi
Filipinler'in Duterte, ikinci tecavüz şakası için ateş altında
Filipinler'in Duterte, ikinci tecavüz şakası için ateş altında