Özeniş Su Kaçağı Bulma Servisi

Yapı sistemi içerisinde meydana gelen arızaların tamamı her ne kadar can sıkıcı olsa da, sizleri asıl uğraştıran sorunun başında su tesisatı sorunu yer almaktadır.

Özeniş Su Kaçağı Bulma Servisi
Özeniş Su Kaçağı Bulma Servisi zgtanitim
Bu içerik 0 kez okundu.

Yapı sistemi içerisinde meydana gelen arızaların tamamı her ne kadar can sıkıcı olsa da, sizleri asıl uğraştıran sorunun başında su tesisatı sorunu yer almaktadır.

Su tesisatı sorunu eski ya da yeni diye ayırt etmeksizin neredeyse her türlü yapıda kendini göstermektedir. Oldukça can sıkıcı olan bu sorunlar özellikle ev hanımlarının hayatlarının korkulu rüyası haline gelmiştir.

Su tesisatı sisteminin bilindik en zahmetli sorunu olan su kaçağı problemleri son zamanlarda daha da artış göstermiştir. 

Su kaçağı nedir?

Yer altında bulunan su borularının zaman içerisinde patlamasıyla sızan suyun gün yüzüne çıkmasına denmektedir. 

Su kaçağı neden meydana gelmektedir?

Kullanılan su borularının zaman içerisinde deformasyona uğraması sonucu, sızan suların betonu delmesiyle anlaşılan bu sorun, doğal gelişen bir problem olduğundan önüne geçmeniz pek kolay olmayan bir durumdur.

Su kaçağı sorunu nerelerde meydana gelmektedir?

Eskiden sadece tarihi yapıların banyo, mutfak ve tuvalet gibi bölümlerinde gün yüzüne çıkan su kaçağı, günümüzde yeni binalarda kullanılan kalitesi düşük su boruları nedeniyle yeni binalarda da görülmektedir.

Su kaçağı bulma işlemi nasıl yapılmaktadır?

Eskiden teknolojideki kısıtlı donanımlardan dolayı günlerce hatta bazen haftalarca süren, su kaçağı bulma işlemi günümüzde gelişen teknoloji sayesinde kısa süre içerisinde halledilmektedir.

Su kaçağı bulma işlemi, tamir işleminden daha zahmetli bir iştir. Bu nedenle tek başınıza müdahale etmeniz neredeyse olanaksızdır. Bu nedenle alanında bilgi ve deneyim sahibi bir su tesisatçı firması ile anlaşmanız gerekmektedir. Profesyonel firmalar, eski usul tekniklerde olduğu gibi kırma, dökme işlemleri ile değil modern cihazlar ile bulma hizmetini sağlamaktadır.

Kullanılan cihazın adı ve işlevi nedir?

Özeniş su tesisatçı firmamız teknolojideki gelişmelere hızla ayak uyduran, İstanbulluların en çok tercih ettiği su tesisatçı firmasıdır. Firmamız, su sesine karşı hassas olarak geliştirilen akustik dinleme adlı cihaz ile en zorlu kaçakları bile kısa süre içerisinde tespit etmektedir. 

Cihaz kullanılırken ses yapar mı?

Akustik diye tabir edilen bu cihaz çalışırken ses çıkarmadığından gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Akustik dinleme çalışırken ne size ne de komşunuza rahatsızlık vermez.

Son olarak firmanız tamir işlemini nasıl gerçekleştirmektedir?

Alanında uzman su tesisatçı ustalarımız ile teknolojideki gelişmeleri yakından takip eder ve sizleri minimum sorun ile arızalardan kurtarmaya çalışırız. 

Eskiden günlerce süren kırma dökme işleminin ardından bulunan ve tamir edilen bu sorunu uzman ustalarımız kırmadan dökmeden noktasal olarak tespit etmektedirler. 

Noktasal olarak tespit edilen yerde evvela sizlere yapılacak olan işlemler ile alakalı bilgi veren ustalarımız ardından sizlerin onayına sunmaktadır. Ustalarımıza onay vermeniz durumunda tamir işlemi başlar ve kısa süre içerisinde bu sorundan kurtulursunuz. Yenilenen web sitemiz http://www.sukacagiistanbul.gen.tr  üzerinden İstanbul'un bütün ilçe ve mahallelerine aynı gün içerisinde servis imkanı sağlayan firmamız, sizlere sağladığı bütün hizmetlerden dolayı garanti de vermektedir.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
ahmet demir     2017-12-13 dalgamı geçiyorsun murat karakuş yoksa gerçekten malmısın ?ama mala daha çok benziyorsun adama sorarlar sea pearl den ev sahibi olmak için neyini sattında ev aldın?
Şerife     2017-12-03 Tarkan böyle mütevazı olduğu için MEGASTAR sizin gibi "ayranı yok içmeye atla gider sıçmaya" kafasında değil şahsen çok asil buldum
Murat Karakuş     2017-10-31 sea pearl ataköy ev sahibi olmalısınız.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Pakistan mahkemesi çocuk katili, tecavüzcüyü ölüm cezasına çarptırdı
Pakistan mahkemesi çocuk katili, tecavüzcüyü ölüm cezasına çarptırdı
Türkiye'de yeni açılan kurumsal girişim sayısı 2018'de 50'nin üzerine çıktı
Türkiye'de yeni açılan kurumsal girişim sayısı 2018'de 50'nin üzerine çıktı