Özel İstihdam Büroları

İşe alım sürecinde iş arayanla işverenin ortak bir zeminde buluşturulması oldukça önem taşır.

Özel İstihdam Büroları
Özel İstihdam Büroları ahmet
Bu içerik 129 kez okundu.

            İşe alım sürecinde iş arayanla işverenin ortak bir zeminde buluşturulması oldukça önem taşır. Bu sayede hem iş yerine liyakatli personeli bulmada işveren zorluk yaşamaz hem de iş arayan kişi istihdam sürecinde tamamen nitelikli bir şekilde özel istihdam bürolarının aracı olması sayesinde işe yerleşmiş olur. İşte bu anlamda özel istihdam bürosu olarak Eko Kariyer, 2011 yılında kurulan bir özel istihdam bürosudur. Amacı iş arayanla işvereni bir çatı altında buluşturarak hem iş açığının önüne geçmek hem de çalışanların daha rahat bir ortamda çalışmasını sağlamaktır. İşte bütün bu hizmetleriyle kariyer danışmanlığı hizmeti sunan http://ekokariyer.net/ozel-istihdam-burosu_ özel istihdam bürolarından birisi olma özelliğini korumaktadır.

 

İşe yerleştirme sürecinde İşkur ile iş birliği içinde

 

            İşkur ile koordineli olarak çalışmaların sürdüren Eko Kariyer 2011'den bu yana vermekte olduğu etkin hizmetleri dikkate alındığı zaman özel istihdam büroları adına sağlamaya devam ettiği birçok unsurları dikkate alındığında net bir şekilde istihdam stratejisi de anlaşılır olacaktır. Çünkü istihdam sürecinde İşkur ile koordineli olarak iş arayanların ve eleman arayanların bir arada bulunmasını sağlamaya yönelik çalışmalar içerisinde bulunduğundan dolayı işe alım sürecinde etkin bir hizmet içerisine girilmesini sağlayan unsurları bulunmaktadır. Tüm bu unsurlarıyla da iş imkanlarının değerlendirilmesi, açık pozisyonlar, tam süreli veya geçici süreli iş olanakları gibi birçok yönden dikkat çeken çalışmalar içerisinde bulunulmasını sağlamaktadır.

 

CV ile anında değerlendirme

 

            Öz geçmiş yollanarak anında değerlendirme yapılmakta ve iş arayan kişi ile kısa bir süre zarfında iletişime geçilmektedir. Bu anlamda da http://ekokariyer.net/ozel-istihdam-burosu_ olarak yürütülen çalışmalarla işverenin elemanını tanıması ve işe olan kalitesini değerlendirmesi öz geçmişi incelenerek olanaklı hale gelmektedir. Hem bu sayede de nitelikli olarak çalışmalar içerisine girilerek öz geçmiş noktasındaki tüm eksiklikler ortadan kaldırılmaktadır.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Denizli’de Kültür ve Sanatın Kalbi Burada Aracak
Denizli’de Kültür ve Sanatın Kalbi Burada Aracak
Moldova'nın aday kadrosu açıklandı
Moldova'nın aday kadrosu açıklandı