Özel Dental Ank Ağız&Diş Sağlığı Merkezi

Özel Dental Ank Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Nerede, Ne Zamandır Faaliyet Göstermektedir ?

Özel Dental Ank Ağız&Diş Sağlığı Merkezi
Özel Dental Ank Ağız&Diş Sağlığı Merkezi ahmet
Bu içerik 0 kez okundu.

Özel Dental Ank Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Nerede, Ne Zamandır Faaliyet Göstermektedir ?

Geride bıraktığımız 2017 yılı Aralık ayı itibari ile Özel Dental Ank Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi acil diş müdahaleleri de dahil olmak üzere hastalarına hizmet verdiği 4. yılını devirdi. Klinik Ankara Ümitköy Mevkiinde, ağız ve diş sağlığının tüm branşlarında hizmet vermektedir.

Klinikte Hastalara Sunulan Hizmetler ve Gülüş Estetik Diş Hekimliği

Ağız ve Diş sağlığı denildiğinde akla gelebilecek olan her branşta hizmet vermektedir. Ortodonti, İmplantoloji, Oral Diagnoz ve Radyoloji, Ağız,Diş ve Çene cerrahisi, Diş Beyazlatma,  Anesteziyoloji ve Reanimasyon Pedodonti, Periodontoloji ve son dönemlerde ilginin artmış olduğu Estetik Diş Hekimliği (Protetik DişTedavisi)

Rahatça bir şeyler gizlemeden gülmek herkesin hayalidir. Peki ya sizde merak etmiyor musunuz, işinde uzman hekimler kusursuz bir gülümseme için neleri hedef alıyorlar ? Buna ilk olarak hastalarının acil diştanıma adımıyla rahatsızlık hissedilen sorunun ne olduğunu öğrenerek başlıyorlar. Aslında işin en önemli kısmı doğru hekim bununla doğru orantılı olarak da doğru teşhis oluyor.Doktorunuzun ne istediğinizi anlaması gerçekten çok önemli. Gülüş estetiğinde kişiye özel tasarımlar uygulanırken hekimlerin dikkat ettikleri;

  • Dişlerin konumları, bir biriyle olan mesafeleri
  • Diş etlerinin yükseklik ve bulunmaları gereken hizaları
  • Diş rengi / Beyazlatma (Bleaching)
  • Eksik dişlerin yarattığı boşluklar
  • Ortodontik problemler
  • Eski sorunlu dişlerden dolayı meydana gelen yüz, çene  ve dudaklardaki istenmeyen görüntü

Ayrıca Protetik diş tedavisi branşında hastalara göre porselen, empress, zirkonyum kron kaplamaları ve tırnak porselen olarak da anılan lamina porselen kronlar yapılmaktadır.

 

GENİŞ HİZMET YELPAZESİNİN YANI SIRA 7/24 ACİL DİŞ DOSTUNUZ

Diş ağrısını hayatında her insan en az bir kere yaşamıştır. Ağrı rahatsızlıklara göre değişkenlik göstere bilirken insana yaşadığı anı dar edebilecek boyutlara kadar ulaşabilir.

Elbette sorun kaynağını sınırlandırmak asla muhtemel olmamakla birlikte, ağrıların birçok nedeni olabilir. Peki diş ağrıları neden olur ?

Duymaya en alışık olduğumuz özellikle yemekten sonra yiyeceklerin çürüğe teması hatta çürük dişin içerisine girmesi ile kendini gösteren çürük ağrıları, daha sonrasında buna en yakın takipte olan dinmeyen diş ağrıları; bu tip ağrılar genellikle gece başlayan uzun süreli ağrılardır. İlerlemiş olan çürük nedeniyle meydana gelen iltihapla birlikte yüzün belli noktalarında şişliğe kadar kendini gösterebilir. Böyle bir ağrıyla kişinin tek başına mücadele edebilmesi ve ağrıyı dindirebilmesi de oldukça zordur. Bir sonraki nedenler arasına yaralanma sonucu darbeye bağlı diş ağrılarından bahsetmek mümkündür. Fiziksel travmalar sonucu kendini gösterir. Çene kemiğinde veya dişlerde darbeye bağlı kırıklar, kök diş parçaları, iltihaplar oluşabilir. Diş ağrılarında bu ve bunlara benzer bir çok nedene sebep olan ağrılarla karşılaşma durumunuzda yapmanız gereken acil diş hekiminize gitmeniz uzmanların önerisidir. Bu zorlu süreçlerde hastalara 7/24 olarak Özel Dental Ank Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hizmet vermektedir.   

 

 

 

 

 

 

              

              

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
ahmet demir     2017-12-13 dalgamı geçiyorsun murat karakuş yoksa gerçekten malmısın ?ama mala daha çok benziyorsun adama sorarlar sea pearl den ev sahibi olmak için neyini sattında ev aldın?
Şerife     2017-12-03 Tarkan böyle mütevazı olduğu için MEGASTAR sizin gibi "ayranı yok içmeye atla gider sıçmaya" kafasında değil şahsen çok asil buldum
Murat Karakuş     2017-10-31 sea pearl ataköy ev sahibi olmalısınız.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Yanılmaz’dan Oda Başkanlarına Hayırlı Olsun Ziyaretleri
Başkan Yanılmaz’dan Oda Başkanlarına Hayırlı Olsun Ziyaretleri
Kürsübaşı Günü her hafta perşembe günü gerçekleştirilecek
Kürsübaşı Günü her hafta perşembe günü gerçekleştirilecek
beylikdüzü escort