Oto temizlik ve bakım ürünleri

Oto temizlik ve bakım ürünleri

Oto temizlik ve bakım ürünleri
Oto temizlik ve bakım ürünleri Admin
Bu içerik 2131 kez okundu.

 

Bakımlı otomobillerin içleri için en önemli kurallardan biri elbette ki güzel kokuyor olmasıdır. İçerideki ortam kokusunu bambaşka bir havaya büründürecek araba kokuları bu nedenle arabanızda mutlaka bulunması gerekenler arasındadır. Havalandırmalara takılan ve kokunun tüm otomobile yayılmasını sağlayan otomobil kokuları tercih de ilk sıradalardır. Sağlıklı ve bakımlı bir otomobil ortamı için yapabileceğiniz bir diğer güzellik, hava nemlendirici edinmektir. Ultrasonik yöntemle soğuk buhar üreten ve bardak şeklindeki tasarımıyla kullanımı da pratik olan bu cihaz, Oto Bakım Ürünleri USB’den elektrik alarak çalışıyor ve otomobillerde hava temizleyici onlara görevini yerine getiriyor.

Gerek otomobillerin içinde yaşandıkça oluşan kokular gerekse sigara tüketildiğinde sinme potansiyeli olan kokulara karşı koymak için en ideal yöntemlerin başında kötü koku giderici spreyler gelir. Otomobillerin içinde vakit geçirdikçe su şişelerinden atıştırmalık paketlerine, peçetelerden ıslak mendillere, birçok atığımız ortaya çıkar. Bunları da ya etrafa atar veya sıkıştırırız ya da plastik çöp poşetlerinde biriktirir atarız. En iyisi, otomobilinizin içine araç içi çöp kutusu tasarımlarından bir tane edinmek ve atıklarınızla çok daha derli toplu şekilde vedalaşmaktır. Özellikle otomobilinde çok vakit geçirenler için olmazsa olmaz malzemelerden birisi de oto süpürgeleri olacaktır. Çakmak girişinden gücünü alarak çalışan bu oto süpürgesi modelleri özellikle yemek yerken koltuklara düşürdüğünüz kırıntılar, varsa hayvan tüyleri gibi detayları, ulaşılması güç yerlerden dahi çekerek temizleyecektir.

 

Her temiz otomobilde bulunması gereken bir diğer ürün de oto temizlik bezleridir. Mikrofiber özellikli temizlik bezlerinden otomobilinizde bulundurarak her türlü toz alma ve temizlik işlemleri için idealdir.

Bakımlı otomobillerin temizlik listesinde olan bir diğer ürün de elbette ki oto şampuanları olacaktır! Bu şampuanlar sayesinde otomobiliniz her daim tertemiz kalabilecek ve çok daha bakımlı görünecektir.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla, İstanbul mağazası için yönetici ve danışman arıyor
Tesla, İstanbul mağazası için yönetici ve danışman arıyor
Birinci Dünya Savaşı sırasında kilit kalenin restorasyonu bitmek üzere
Birinci Dünya Savaşı sırasında kilit kalenin restorasyonu bitmek üzere