Oscar'ın en sevdiği Del Toro, Venedik Film Festivali jüri başkanlığına

En son filmi "The Shape of Water" un Oscar'da büyük galibiyet elde etmek için oynadığı yönetmen Guillermo del Toro, Venedik Film Festivali jürisine başkanlık edecek, organizatörler 12 Şubat'ı açıkladı.

Oscar'ın en sevdiği Del Toro, Venedik Film Festivali jüri başkanlığına
Oscar'ın en sevdiği Del Toro, Venedik Film Festivali jüri başkanlığına Admin
Bu içerik 22 kez okundu.

 

Meksikalı yönetmen, "Venedik dünya sinemasının bir penceresidir ve onun güç ve kültürel ilgisini kutlama fırsatı" dır.

 "Suyun şekli", Sessiz bir temizleme kadını ve gizemli, merman benzeri bir yaratık arasındaki sevgiyle ilgili bir Soğuk Savaş hikayesi, film yapımcısını yeniden Hollywood'un ilgi odağı haline getirdi. 

Fantastik romantizm 53 yaşındaki Altın Küre'de en iyi yönetmen ödülünü kazandı ve 1950'de "All About Eve" ile birlikte 2017 "La La Land" tarafından düzenlenen rekorlardan utanarak 13 Oscar adayı oldu ve 1997'nin " Titanik." 

Geçen yıl Venedik festivalinde en iyi ödülü olan prestijli Altın Aslan'ı da kazandı.

Festival direktörü Alberto Barbera, "Guillermo Del Toro, cömertliği kişiliğe çevirir ... duyguları tetikleyebilir, insanları etkileyebilir ve aynı zamanda onları yansıtacak türden bir sinema tutkusu" dedi.

Kariyerinin her yerinde, Del Toro, "Blade II" gibi büyük bütçeli Hollywood yapımları ve daha kişisel İspanyolca dil projeleri arasında dönüşüm gerçekleştirdi. 2006'da üç Oscar kazanan karanlık fantezi filmi "Pan's Labyrinth" için eleştirmenlerin beğenisini aldı. Film festivali, 29 Ağustos - 8 Eylül tarihleri ​​arasında İtalyan kentinin Bienalini uluslararası yıldızlarla aydınlatacak. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Sizi Dil     2018-09-06 Merhaba, ben üstteki gelinlik modelini beğendim acaba boydan da fotoğraf görme imkanım var mıdır?
Hasan     2018-07-02 İstediğim etiketi istediğim adette alabiliyorum. Teşeşkkür ederim
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TFF Plaj Futbolu Ligi finalleri Alanya'da yapılacak
TFF Plaj Futbolu Ligi finalleri Alanya'da yapılacak
Cüneyt Çakır, Al Ittihad- Al Wehda maçını yönetecek
Cüneyt Çakır, Al Ittihad- Al Wehda maçını yönetecek