Onların ne hakkı var? İngiltere'de Brexit tehdidi

Theresa May'ın Brexit takvimini taklit edecek tehditlerle "halkın görüşlerine hizmet eden" seçilmemiş Lord rahiplerinin evine girdi.

Onların ne hakkı var? İngiltere'de Brexit tehdidi
Onların ne hakkı var? İngiltere'de Brexit tehdidi Admin
Bu içerik 24 kez okundu.

 

İşçilerin ve Liberal Demokratların Yeniden Görevden Kaldırılmaları, Başbakan'ın Brexit Yasasına saldırı düzenledikçe süreci erteleme konusunda cehennem oldukları ortaya çıktıktan sonra vahşice vuruldu . 

Bu dize sonra gelir kalır-destek yaşıtlarına mevzuat geciktirmek için değişikliklerin bir sel vaat Bayan Mayıs AB boşanma müzakerelerini tetiklemek için güç verecektir. 

Ukip'in Mike Hookem MEP, üst evin "umutsuz reform gerek "indeydi ve hatta bunları ufalanan Avrupa Birliği ile karşılaştırmak üzere gittiğini söyledi . 

Guncel-haber.com'a şunları söyledi: "Tıpkı AB siyasi düzenlerde olduğu gibi, burada seçilmemiş bir grup insanın görüşlerini halkın görüşleri doğrultusunda sunuyoruz.

"Gerçek şu ki İngiltere'de kullandığımız üst oda sistemi güncel ve umutsuzca reforma ihtiyaç duyuyor. 

"Benim görüşüme göre seçilen üst bir evin halkı temsil eden, siyasi yapılanma istekleriyle değil, oy kullanma tehdidi olmaksızın temsil etme zamanı geldi.

"Seçilen" kalıcı "milletvekillerinin demokratik bir şekilde hareket ettiği görülürken, parti afişleri altında çalışan seçilmemiş akranlar, 50. Madde beyanatını raydan çıkarmak için kendi seviyelerini en iyi şekilde yapabilirler."

Değişiklik çağrısında bulunarak şunları ekledi: "Siyasi görevli olanların bu topraklardaki yasalara göre yargılanması, İngiltere halkının demokratik olmayan bir AB sistemi bırakmasına oy vermiştir.

"İnsanlar değişim istiyor ve Lordlar Kamarası İngiltere'deki demokrasimizi yeniden inşa etmek için mükemmel bir yer olacak" dedi.

Milletvekilleri ezici el hangi, Hükümetin Madde 50 Bill lehine oy Theresa May resmen İngiltere'nin kalkış AB'yi bildirmek için güç.

Yasalar artık seçilmemiş Lordlar Kamarası'na lastik damgalama için geçecek ve Brexit Sekreteri David Davis akranlarına "vatanseverlik görevini" yapmalarını söylüyor.

Hükümetin Brexit ekibi GETTY

Lordlar Kamarası müdahalesi, Lordlar ve Avam Kameraları arasında bir duruşa neden olabilir

Ancak, Remain House'un müdahalesinin çoğunluğu, Lordlar ve Avam arasındaki istikrara yol açarak önümüzdeki ayın sonuna kadar Brexit görüşmelerinin başlamasını tetikleme programını bozabileceklerinden korkuyor. 

Partiler Arası Gelecek Britanya Çıkışı direktörü Jayne Adye, akranları "Parlamento ping pongu" oynamamaya çağırdı. 

Express.co.uk'e şunları söyledi: "Seçilmemiş Lordlar Kamarası'nın hem Av- runlar hem de daha geniş İngiliz halkının kararını engellemesi değil.

"Değişiklikler, 50. Maddenin tetiklenmesini ertelemek veya engellemek için kullanılmamalıdır. İncelenmesi gereken tasarı iki cümle uzunluğundadır ve tartışmasızdır. Sadece referandum sonucunu yürürlüğe koyuyor. Ne fazla ne eksik.

"Değişiklikler, gecikmeler veya Parlamento ping-pong'u istemiyoruz. Brexit'i istiyoruz. "

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Sizi Dil     2018-09-06 Merhaba, ben üstteki gelinlik modelini beğendim acaba boydan da fotoğraf görme imkanım var mıdır?
Hasan     2018-07-02 İstediğim etiketi istediğim adette alabiliyorum. Teşeşkkür ederim
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TFF Plaj Futbolu Ligi finalleri Alanya'da yapılacak
TFF Plaj Futbolu Ligi finalleri Alanya'da yapılacak
Cüneyt Çakır, Al Ittihad- Al Wehda maçını yönetecek
Cüneyt Çakır, Al Ittihad- Al Wehda maçını yönetecek