Öldüğü söylenen futbolcunun kardeşi: Senden, benden sağlıklıdır - Güncelleme

"Kepez" in ve milli takımın eski futbolcusu Hakan Cabbarov’un kardeşi onun ölümü hakkında yayılan bilgilerle alakalı olarak açıklama yaptı

Öldüğü söylenen futbolcunun kardeşi: Senden, benden sağlıklıdır - Güncelleme
Öldüğü söylenen futbolcunun kardeşi: Senden, benden sağlıklıdır - Güncelleme Admin
Bu içerik 0 kez okundu.

Guncel-haber.com haber verir ki, Faik Cabbarov’un kardeşi Settar Cabbarov " Qafqazinfo " ya açıklamasında haberi yalanladı:

"Faik senden de, benden de sağlıklıdır. Bilmiyorum bu haberler nereden çıktı? Onu herkes tanıyor. Sokakta yıkılıp ölürse, her yere gürültü düşer. O yüzden de bu sohbetlere inanmayın. Sadece o arada 3-4 günlük gidiyor. Bu nedenle ses seda yoktur. Ona diyeceğim ki, kendisi size çağrı elesin ".

Qeyd edek ki, günün birinci yarısında tanınmış futbolcunun ölüm haberi yayılsa da, sonradan bu bilgiler tekzip edildi ve sporcunun kayıp olduğu söylendi.

16:50

Azerbaycan futbolunda kayıp meydana geldi.

Guncel-haber.com " Qafqazinfo " -ya istinaden haber verir ki, "Kepez" in ve milli takımın eski futbolcusu Hakan Cabbarov öldü. 44 yaşındaki eski defans yatıp, uykudan oynamayıb.

Not edelim ki, Cabbarov kariyerinde "Avtomobilçi Trabzon", "Kepez Kirovabad", "Dinamo Kirov", "Neftçi" ve Gence "Kepez" kulüplerinde görev yapmıştı. O, milli kadrosunda 1993/98 yıllarında 21 oyun geçirmişti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Çağla Yılmaz     2017-06-09 Keçiören'in en kaliteli öğretmen kadrosu Uğur Temel Lİsesi'n de diyebilirim.
Hakan06     2017-06-09 Keçiören Uğur Temel Lisesi'nin bu sene öğrencisiydim.Gazi Anadolu Lisesi'nden geçiş yaptım. KeçiörenUğur Temel Lİsesi'nin denemelerine girdikçe çok konu eksiğimin olduğunu gördüm. Öğretmenlerim sağolsun çok yardımcı oldular. Konu eksiğim kalmadı. Hangi sorumu götürsem çözdüler. Yarın LYS var ve ben kendimi hazır hissediyorum. İyi ki varsın Keçiören UĞUR Temel Lİsesi diyorum.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Dünyanın en güzel evi
Dünyanın en güzel evi
Sahte haberler tarihi
Sahte haberler tarihi