Öğretmenleriniz İçin Birbirinden Özel Hediyeler

Öğretmenleriniz İçin Birbirinden Özel Hediyeler
Öğretmenleriniz İçin Birbirinden Özel Hediyeler Admin
Bu içerik 0 kez okundu.

 

Öğretmenler günü gerek öğretmenlerin hayatında gerekse öğrencilerin hayatında her zaman önemli bir yere sahiptir. Ancak, bir öğretmene hediye almak ya da bir öğretmeni mutlu etmenin herhangi tanımlı bir günü olmamalıdır. Yani öğretmenler daima mutlu edilebilmelidirler. Bu durum da elbette sevimli öğrencilerin elindedir. Ancak, öğretmenlere özel olarak seçilen 24 Kasım Öğretmenler Günü, gerçek anlamda bir öneme sahiptir. Ve başta başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk ile birlikte tüm dünyadaki öğretmenlerin günü olarak kutlanmaktadır. Bazen hediyeleşerek, bazen programlar ile bazen öğrencilerin hazırladığı sürprizler ile bu özel gün kutlanabilmektedirler. Elbette her öğretmen hediye bekleyişi arayışına girmeyip mütevazı olsalar da, öğretmenlere hediye almak, verilen değerin ve kıymetin bir göstergesidir. Elbette öğretmeninize dilediğiniz zaman hediye alarak onu mutlu edebilirsiniz. Ancak bu özel günde almak, hem o güne hem de öğretmeninize verdiğini değeri ikiye katlamaktadır.

 

Klasik Hediye Dışına Çıkmak İsteyenler

 

Genellikle bu günde, öğretmenler günü hediyeleri arasında en fazla tercih edilen ürünler çiçekler ya da kalemlerdir. Bu hediyeler de güzeldir elbette, lakin günümüzde klasik bir hediye konumuna gelmişlerdir ve artık bu hediyeleri almak da vermek de sıkıcı bir hal almıştır. Bu durumu ele alan ve öğretmenler için birbirinden özel hediyeleri bünyesinde barındıran Hediye Sepeti sayesinde, siz de öğretmeniniz için farklı ve daha önce hiç verilmemiş bir hediye bulabilirsiniz. Örneğin, oldukça samimi ve sıcak bir hediye olan, üzerinde öğretmeninizin isminin ve imzasının bulunduğu bir günlük tercih edebilirsiniz. Başucuna koyabileceği ve kullandıkça sizi düşüneceği bir abajur tercih edebilirsiniz. Ya da oldukça sıra dışı olan bir oscar ödülü heykelini yılın en iyi öğretmeni yazısı ile tasarlayarak tercih edebilirsiniz.

 

İçerisine Ne Mesaj Yazsam Diye Düşünenler

 

Hediyeyi aldınız ancak içerisine hangi türde bir öğretmenler günü mesajı yazsam diye düşünüyorsanız, Hediye Sepeti bu konuda da sizlere yardımcı olacaktır. Çünkü buradan temin edeceğiniz tasarım harikası hediyeler, zaten üzerinde bir mesaj taşımaktadır. Örneğin bir oscar ödülü hediyesi aldığınızda, öğretmeninizin ne kadar iyi bir öğretmen olduğu mesajını vermiş olacaksınız. Böylece ekstradan bir mesaj yazmanıza gerek kalmayacaktır.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Çağla Yılmaz     2017-06-09 Keçiören'in en kaliteli öğretmen kadrosu Uğur Temel Lİsesi'n de diyebilirim.
Hakan06     2017-06-09 Keçiören Uğur Temel Lisesi'nin bu sene öğrencisiydim.Gazi Anadolu Lisesi'nden geçiş yaptım. KeçiörenUğur Temel Lİsesi'nin denemelerine girdikçe çok konu eksiğimin olduğunu gördüm. Öğretmenlerim sağolsun çok yardımcı oldular. Konu eksiğim kalmadı. Hangi sorumu götürsem çözdüler. Yarın LYS var ve ben kendimi hazır hissediyorum. İyi ki varsın Keçiören UĞUR Temel Lİsesi diyorum.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Teknik Çadır: Uber kavşağında
Teknik Çadır: Uber kavşağında
Sekizinci Kieran Read yaralanmadan Yüzbaşı Yeni Zelanda'ya dönecek
Sekizinci Kieran Read yaralanmadan Yüzbaşı Yeni Zelanda'ya dönecek