OFİS KONTEYNER

OFİS KONTEYNER

OFİS KONTEYNER
OFİS KONTEYNER Emre
Bu içerik 0 kez okundu.

Günümüzde hemen hemen her şantiyenin güvenlik, iş görüşmesi, merkez, toplantı odası gibi sebeplerden ötürü bir ofise ihtiyacı oluyor. Şantiye ve benzeri yerlerin de inşaat sürdüğü müddetçe böyle bir ofisi bulmasıysa son derece zor. Ancak gelişen teknolojiyle birlikte şantiye ve benzeri alanların bu sorunu da çözüldü. Ofis konteyner olarak adlandırılan portatif ve emniyetli yapılar artık şantiyelerin vazgeçilmezi konumunda bulunuyor. Telefon, faks makinesi, bilgisayar, kışın ısıtıcı, yazın klima, çalışma masası gibi gereksinimler için tertibatı içinde bulunduran ofis konteynerler bunun dışında ses yalıtımı, ısı yalıtımı, sağlamlık ve dayanıklılık gibi çevresel özellikleri de bünyesinde barındırıyor.

Ofis konteynerlerin bir diğer özelliği de her türlü boyuta ve yere göre tasarlanabilmeleridir. Yani şantiyede alanınız darsa o dar alana göre, genişse o geniş alana göre yerleştirilebiliyor. Ayrıca düz bir zemin üzerine yerleştirilip, orada kolayca monte edildiğinden, ikinci, üçüncü ofis konteynere ihtiyaç duyduğunuzda bu ilk yerleştirilmiş olanın hemen üzerine ikinciyi hatta duruma göre üçüncüyü yerleştirebilirsiniz. Böylece alandan tasarruf ederek daha fazla insanın kullanımına sunmuş olursunuz. Deprem, fırtına gibi doğal afetlere karşı dayanıklı ve olası sarsılma, yıkılma anlarına karşı da darbelere dayanıklı olan ofis konteyner, çok yönlü ve tüm iklim koşullarına uygun bir yapıya sahiptir.

Ofis konteyner, dayanıklı, çok çeşitli, kullanışlı ve güvenlikli yapısının yanı sıra inanılmaz derecede kolay bir şekilde sökülüp takılabiliyor ve çok kolay bir şekilde bir yerden bir yere nakledilebiliyor. Kendi bünyesinde barındırdığı elektrik ve ısı sistemiyle her türlü koşulda kolaylıkla bağlanıp yerleştirip çalıştırılabiliyor. Bunun dışında renk seçeneği, ekstra cam ve kapı seçeneği, tavan yüksekliği ve genişlik seçeneği, ihtiyaç halinde asma veya basamaklı merdiven seçeneği gibi seçeneklerle de kullanıcılarına pek çok tercih olanağı tanıyor. http://www.aktimkonteyner.com.tr/iletisim

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
ahmet demir     2017-12-13 dalgamı geçiyorsun murat karakuş yoksa gerçekten malmısın ?ama mala daha çok benziyorsun adama sorarlar sea pearl den ev sahibi olmak için neyini sattında ev aldın?
Şerife     2017-12-03 Tarkan böyle mütevazı olduğu için MEGASTAR sizin gibi "ayranı yok içmeye atla gider sıçmaya" kafasında değil şahsen çok asil buldum
Murat Karakuş     2017-10-31 sea pearl ataköy ev sahibi olmalısınız.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye-ABD ilişkilerinin normalleştirilmesi ABD'ye vaatlerini yerine getirmesine bağlı
Türkiye-ABD ilişkilerinin normalleştirilmesi ABD'ye vaatlerini yerine getirmesine bağlı
Pamukkale'de İkinci Dönem İngilizce Kurslarına Başvurular Başladı
Pamukkale'de İkinci Dönem İngilizce Kurslarına Başvurular Başladı