Obama trampa karşı çıktı

ABD eski Başkanı Barack Obama , Donald Tramp’ın Ortadoğu'dan olan mültecilerin ülkeye girişini sınırlayan politikasına karşı itiraz eden ülke halkını destekledi.

Obama trampa karşı çıktı
Obama trampa karşı çıktı Admin
Bu içerik 0 kez okundu.

 

Guncel-haber.com bu konuda RBK-ya istinaden haber verir.

Beyaz Saray'ın eski yöneticisinin resmi temsilcisi Kevin Lewis beyan etti ki, Obama Tramp’ın politikasına karşı itiraz politikası geçiren ABD vatandaşlarını destekledi.

"Vatandaşlar kendilerine Anayasa tarafından verilmiş toplanarak Amerikan değerlerini korunmaya ilişkin bakışlarını ifade etme hak sahibidir", - "Politico" yayınının alıntı getirdiği bildirinin metninde bildirilir.

Lewis Trampın fermanını yorumlamayıp, ama eski başkanın din ve inanç konularında ayrımcılığa karşı çıktığını söyledi.

"Politico" yazıyor ki, bu yeni başkanın inauqurasiyasından sonra Obama'nın ilk açıklamasıdır.

ABD Başkanı Donald Tramp ocak ayının 27-de Suriye göçmenlerinin kabul edilmesini ve 120 gün süreyle diğer ülkelerden göçmenlerin kabul edilmesinin durdurulmasına ilişkin kararname imzaladı. Fermana göre, ABD'de yaşama hakkı veya diplomatik vizesi olmayan Irak, İran, Suriye, Sudan, Yemen, Libya ve Somali vatandaşları Amerika'ya uçuşlardan imtina etmelidirler.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
ahmet demir     2017-12-13 dalgamı geçiyorsun murat karakuş yoksa gerçekten malmısın ?ama mala daha çok benziyorsun adama sorarlar sea pearl den ev sahibi olmak için neyini sattında ev aldın?
Şerife     2017-12-03 Tarkan böyle mütevazı olduğu için MEGASTAR sizin gibi "ayranı yok içmeye atla gider sıçmaya" kafasında değil şahsen çok asil buldum
Murat Karakuş     2017-10-31 sea pearl ataköy ev sahibi olmalısınız.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kürsübaşı Günü her hafta perşembe günü gerçekleştirilecek
Kürsübaşı Günü her hafta perşembe günü gerçekleştirilecek
10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü
10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü
beylikdüzü escort