Nazmiye Çam davasında son karar verildi! Verilen cezalar belli oldu - 29 Mart 2017

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında 1 yılı aşkın süredir devam eden Nazmiye Çam cinayeti çözülüyor. Nazmiye Çam cinayeti için karar günü verilecek. Yargıtay kararı ne oldu.

Nazmiye Çam davasında son karar verildi! Verilen cezalar belli oldu - 29 Mart 2017
Nazmiye Çam davasında son karar verildi! Verilen cezalar belli oldu - 29 Mart 2017 Admin
Bu içerik 0 kez okundu.

 

Kayınpeder Ali Yaşar Çam : Tasarlayarak kasten adam öldürme suçundan Ağırlaştırılmış Müebbed Hapis + Kişiyi Hürriyetinden Yoksun Kılma suçundan 5 Yıl ceza aldı. Daha sonra iyi halden dolayı Müebbed Hapis + 5 yıl olarak ceza aldı.

Koca Hasan Şükrü Çam : Tasarlayarak kasten adam öldürme suçundan Ağırlaştırılmış Müebbed Hapis + Kişiyi Hürriyetinden Yoksun Kılma suçundan 5 Yıl ceza aldı. Daha sonra iyi halden dolayı Müebbed Hapis + 5 yıl olarak ceza aldı.

Kayınbirader Ahmet Çam : Cinayetin işlendiği tarihte 18 yaşından küçük olduğu göz önünde bulundurularak Tasarlayarak kasten adam öldürme suçundan 20 Yıl + Kişiyi Hürriyetinden Yoksun Kılma suçundan 3 Yıl 4 Ay ceza aldı.

Müge Anlı sunduğu ve hafta içi her gün ekrana gelen Müge Anlı ile Tatlı Sert programında 5 Mayıs perşembe akşamı ekrana gelen bölümde Nazmiye Çam cinayeti çözülüyor. Yargıtay bugün yapacağı görüşme sonrası Hasan,Ahmet ve Ali Yaşar Çam ile ilgili kararını açıklayacak. 

Trabzon'da meydana gelen cinayette 1 yıldır Müge Anlı çözmeye çalışırken 7 yıllık bir dava devam ediyor. Nazmiye Çam, 2 Kasım 2009 

tarihinde oğlunu okuldan aldıkdan sonra kaybolan talihsiz kadın Vakfıkebir ilçesinde cesedi bulunmuştu. Zihinsel Engelli oğlu ise başka bir köyde tek başına dolaşırken yakaladı. Bu süreçten sonra bir türlü karara bağlanamayan dava Müge Anlı sunduğu Müge Anlı ile Tatlı Sert programına taşındı. Müge Anlı hem Nazmiye Çam ailesiyle hem eşinin ailesiyle uzun bir süre uğraştı. En sonunda Hasan,Ahmet ve Ali Yaşar Çam gözaltına alınmıştı. Nazmiye Çam ailesi, anne babası,Ahmet ve Ayla Çam Trabzon'dan canlı yayınla Müge Anlı programına katıldı.

 
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
ahmet demir     2017-12-13 dalgamı geçiyorsun murat karakuş yoksa gerçekten malmısın ?ama mala daha çok benziyorsun adama sorarlar sea pearl den ev sahibi olmak için neyini sattında ev aldın?
Şerife     2017-12-03 Tarkan böyle mütevazı olduğu için MEGASTAR sizin gibi "ayranı yok içmeye atla gider sıçmaya" kafasında değil şahsen çok asil buldum
Murat Karakuş     2017-10-31 sea pearl ataköy ev sahibi olmalısınız.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Pakistan mahkemesi çocuk katili, tecavüzcüyü ölüm cezasına çarptırdı
Pakistan mahkemesi çocuk katili, tecavüzcüyü ölüm cezasına çarptırdı
Türkiye'de yeni açılan kurumsal girişim sayısı 2018'de 50'nin üzerine çıktı
Türkiye'de yeni açılan kurumsal girişim sayısı 2018'de 50'nin üzerine çıktı