Nazmiye Çam davasında son karar verildi! Verilen cezalar belli oldu - 29 Mart 2017

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında 1 yılı aşkın süredir devam eden Nazmiye Çam cinayeti çözülüyor. Nazmiye Çam cinayeti için karar günü verilecek. Yargıtay kararı ne oldu.

Nazmiye Çam davasında son karar verildi! Verilen cezalar belli oldu - 29 Mart 2017
Nazmiye Çam davasında son karar verildi! Verilen cezalar belli oldu - 29 Mart 2017 Admin
Bu içerik 0 kez okundu.

 

Kayınpeder Ali Yaşar Çam : Tasarlayarak kasten adam öldürme suçundan Ağırlaştırılmış Müebbed Hapis + Kişiyi Hürriyetinden Yoksun Kılma suçundan 5 Yıl ceza aldı. Daha sonra iyi halden dolayı Müebbed Hapis + 5 yıl olarak ceza aldı.

Koca Hasan Şükrü Çam : Tasarlayarak kasten adam öldürme suçundan Ağırlaştırılmış Müebbed Hapis + Kişiyi Hürriyetinden Yoksun Kılma suçundan 5 Yıl ceza aldı. Daha sonra iyi halden dolayı Müebbed Hapis + 5 yıl olarak ceza aldı.

Kayınbirader Ahmet Çam : Cinayetin işlendiği tarihte 18 yaşından küçük olduğu göz önünde bulundurularak Tasarlayarak kasten adam öldürme suçundan 20 Yıl + Kişiyi Hürriyetinden Yoksun Kılma suçundan 3 Yıl 4 Ay ceza aldı.

Müge Anlı sunduğu ve hafta içi her gün ekrana gelen Müge Anlı ile Tatlı Sert programında 5 Mayıs perşembe akşamı ekrana gelen bölümde Nazmiye Çam cinayeti çözülüyor. Yargıtay bugün yapacağı görüşme sonrası Hasan,Ahmet ve Ali Yaşar Çam ile ilgili kararını açıklayacak. 

Trabzon'da meydana gelen cinayette 1 yıldır Müge Anlı çözmeye çalışırken 7 yıllık bir dava devam ediyor. Nazmiye Çam, 2 Kasım 2009 

tarihinde oğlunu okuldan aldıkdan sonra kaybolan talihsiz kadın Vakfıkebir ilçesinde cesedi bulunmuştu. Zihinsel Engelli oğlu ise başka bir köyde tek başına dolaşırken yakaladı. Bu süreçten sonra bir türlü karara bağlanamayan dava Müge Anlı sunduğu Müge Anlı ile Tatlı Sert programına taşındı. Müge Anlı hem Nazmiye Çam ailesiyle hem eşinin ailesiyle uzun bir süre uğraştı. En sonunda Hasan,Ahmet ve Ali Yaşar Çam gözaltına alınmıştı. Nazmiye Çam ailesi, anne babası,Ahmet ve Ayla Çam Trabzon'dan canlı yayınla Müge Anlı programına katıldı.

 
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Çağla Yılmaz     2017-06-09 Keçiören'in en kaliteli öğretmen kadrosu Uğur Temel Lİsesi'n de diyebilirim.
Hakan06     2017-06-09 Keçiören Uğur Temel Lisesi'nin bu sene öğrencisiydim.Gazi Anadolu Lisesi'nden geçiş yaptım. KeçiörenUğur Temel Lİsesi'nin denemelerine girdikçe çok konu eksiğimin olduğunu gördüm. Öğretmenlerim sağolsun çok yardımcı oldular. Konu eksiğim kalmadı. Hangi sorumu götürsem çözdüler. Yarın LYS var ve ben kendimi hazır hissediyorum. İyi ki varsın Keçiören UĞUR Temel Lİsesi diyorum.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Dünyanın en güzel evi
Dünyanın en güzel evi
Sahte haberler tarihi
Sahte haberler tarihi