takipçi satın al instagram takipçi satın al instagram beğeni satın al twitter takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al takipci33.com
 Mutfakta ve Sosyal Sorumlulukta Melek İçmeli

Mutfakta ve Sosyal Sorumlulukta Melek İçmeli

Mutfakta ve Sosyal Sorumlulukta Melek İçmeli
Mutfakta ve Sosyal Sorumlulukta Melek İçmeli Admin
Bu içerik 1126 kez okundu.

 

Instagram’ın ünlü isimlerinden olan Melek İçmeli hem yaptığı yemek paylaşımlarıyla hem de sosyal sorumluluk bilinci ile yürütmeye başladığı proje ile sıklıkla gündeme geliyor. Anne olmasıyla birlikte Instagram fenomenliği hayatı başlayan İçmeli’nin yaptığı paylaşımlar takipçileri tarafından oldukça beğeniliyor ve her geçen gün takipçi sayısına bir yenisi daha ekleniyor.

Yaptığı yemek sunumları, verdiği yemek tariflerinin yanı sıra çocukları ile birlikte yaptığı kombinler ile tanınan İçmeli, Instagram’da bulunan annelere yol gösterici oluyor. Tatlıdan tuzluya, pratik yemek tariflerinden diyete kadar pek çok alanda paylaşımları olan İçmeli, Instagram’da yakaladığı bu popülariteyi sosyal sorumluluk için de kullanıyor.

Fenomenlikten Sosyal Sorumluluğa

Takipçi sayısının artması ile birlikte günden güne popüler olan Melek İçmeli ilk zamanlarda kızı ile yaptığı kıyafet kombinleri ile dikkat çekti. Daha sonra Instagram anneleri tarafından merakla takip edilmeye başlayan İçmeli, yakaladığı bu başarıyı bir sosyal sorumluluk projesi ile taçlandırdı ve maddi durumu olmayan çocukların okutulması yararına Supermom Festivali’ni düzenlemeye başladı. Kendisi gibi fenomen olan bir arkadaşı ile sosyal sorumluluk projesi kapsamında festival düzenleyen İçmeli, bu festivalin gelirlerini direk olarak çocuklar yararına harcıyor.

Fenomenlikten sosyal sorumluluğa doğru yönelen Melek İçmeli günümüzde iki çocuğu ile birlikte hayatını sürdürüyor, yaptığı yemek paylaşımları, yemek sunumları, marka işbirlikleri ve kombinleri ile adından başarıyla söz ettirmeye devam ediyor. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Borç verenler şubelerini kesmeye devam ediyor
Borç verenler şubelerini kesmeye devam ediyor
Mülteci takımındaki tüm sporcular açılış törenine katılacak
Mülteci takımındaki tüm sporcular açılış törenine katılacak