Murat Özdemir’in şuan ki eşi kimdir?

‘MasterChef’ programıyla ismi duyulan Murat Özdemir, sosyal medya hesabından yaptığı canlı yayında evinde beslediği papağanına işkence yapınca akıl hastanesine sevk edilmişti. Murat Özdemir’in eski eşi kimdir?Murat Özdemir eski eşini taciz mi etti? Murat Özdemi eşinden boşandı mı? soruları gündeme geldi.

Murat Özdemir’in şuan ki eşi kimdir?
Murat Özdemir’in şuan ki eşi kimdir? Admin
Bu içerik 730 kez okundu.

 

Murat Özdemir’in şuan ki eşi kimdir?

TV 8 kanalında yayınlanan MasterChef Türkiye programından yine yaptığu saçma sapan hareketler sonucunda kovulmasının ardından zor günler yaşayan Murat Özdemir ve eşi Nebahat Özdemir, ‘2. Sayfa’ programına açıklamalarda bulundu. Fenomen yarışmacı Murat Özdemir’in açıklamaları şöyle: Maalesef çok para harcıyorum, param kalmadı. Çok da bağış yaptık, şu an param yok. Kartta varsa onunla yemek yiyeceğiz. Evde makarna yiyoruz, onu da iki liraya alıyoruz.

Murat Özdemir’in eşi Nebahat Hanım, Eşimi bu şekilde gördüğümde tabii ki üzülüyorum. Aslında eşim çok iyi bir insan, kalbi temiz. Ama sinirlendiği zaman biraz değişiyor. TV’de ve sosyal medyada gördüklerime çok üzülüyorum. O videoları dışarı çıktığım zaman çekiyor. Eşimi öyle görünce çok üzülüp, ağladım.

Murat Özdemir kaç kez evlendi?

Murat Özdemir’in iki defa evlendiği iddia ediliyor. Son evliliğiyle gündemde olan Murat Özdemir’in ilk evliliğinde ise eski karısını taciz ettiği iddia ediliyor. Yapılan bu iddialar yine sosyal medyadan ortaya atılmıştır.

Murat Özdemir eski karısını taciz etti mi?

Papağanına yaptığı işkenceyle gündem olan Murat Özdemir’in hayatıyla alakalı olarak yeni bilgiler de ortaya çıkmaya başladı. İddia edildiğine göre Murat Özdemir eski karısını taciz etti. Bundan dolayı da boşandığı ifade edilen Murat Özdemir’in psikolojinin bozulmasının nedeni ise eski karısının yengesi. Eski karısının yengesi Murat Özdemir’i bıçakladı mı?

Eski karısının yengesi Murat Özdemir’i bıçakladı mı?

Bu konuyla alakalı iddialar sosyal medya hesaplarında dolaşırken durumun henüz netleşmediğini söyleyebiliriz. Ayrıca herhangi bir resmi makamdan da bu olayla ilgili henüz bir açıklama yapılmadı.

Murat Özdemir'in şuan ki eşi kimdir Murat Özdemir'in eski eşi kimdir Murat Özdemir kaç kez evlendi Murat Özdemir eski karısını taciz etti mi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Selanik Yahudi Müzesi yeni kanadı başlattı
Selanik Yahudi Müzesi yeni kanadı başlattı
Galiçya filmi Selanik Film Festivali'nde birincilik ödülü kazandı
Galiçya filmi Selanik Film Festivali'nde birincilik ödülü kazandı