Mitsotakis, Thessaloniki Basın Konferansında Yatırımlara Odaklandı

Ana muhalefetteki Yeni Demokrasi lideri Kyriakos Mitsotakis Pazar günü 82. Selanik Uluslararası Fuarı'ndaki (TIF) yıllık basın toplantısında yaptığı açıklamada, özel yatırımların ekonomik büyümenin kilit itici gücü olacağını söyledi.

Mitsotakis, Thessaloniki Basın Konferansında Yatırımlara Odaklandı
Mitsotakis, Thessaloniki Basın Konferansında Yatırımlara Odaklandı Admin
Bu içerik 0 kez okundu.

 

Rehn, hükümeti yatırımları çekme konusundaki taahhütlerine tamamen devam edeceğini ve hiçbir ayrımı kabul etmeyeceğini söyledi.

Mitsotakis, "İşletmeler için vergilendirmenin iki ay içinde% 20 oranında azaltılmasını taahhüt ediyorum" diye ekliyor Mitsotakis, işletmeler için "basitleştirilmiş lisanslama çerçevesi" ni de vermeye kararlı olduğunu da sözlerine ekledi.

Mitsotakis, ülkede siyasi değişim ne kadar erken gerçekleşirse o kadar iyi olur diyor. "Siyasi değişim talebi sürekli bir talep", ancak "zamanımı büyük bir kısmını hükümeti eleştirmek için harcamak" istemiyor.

Dördüncü bildirim burada ve Tsipras - Kammenos hükümeti tarafından imzalandığını söyleyen Mitsotakis, hükümetin 2019 ve 2020 yılları için 5,1 milyar avroluk önlem almayı kabul ederek ülkeyi kınadığını söyledi.

Yetkili, "Birincil fazlalarda bir azalma talebinde bulunacağım ve bir dizi reform önermiş olacağım ve ortaklarımı bu ülkenin doğru stratejisi olduğuna ikna edeceğim" dedi.

Ana muhalefet partisinin genel başkanı, Yunanistan 'ın memorandumdan kesinlikle çıkacağından şüpheleniyor ve ülkenin 2018 sonrasında bile sıkı bir çerçeve içine alınacağını söyledi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
ahmet demir     2017-12-13 dalgamı geçiyorsun murat karakuş yoksa gerçekten malmısın ?ama mala daha çok benziyorsun adama sorarlar sea pearl den ev sahibi olmak için neyini sattında ev aldın?
Şerife     2017-12-03 Tarkan böyle mütevazı olduğu için MEGASTAR sizin gibi "ayranı yok içmeye atla gider sıçmaya" kafasında değil şahsen çok asil buldum
Murat Karakuş     2017-10-31 sea pearl ataköy ev sahibi olmalısınız.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sınıf arkadaşı 'Tombi' okula döndü
Sınıf arkadaşı 'Tombi' okula döndü
Türkiye insansız tanklar üretmeyi amaçlıyor
Türkiye insansız tanklar üretmeyi amaçlıyor