MİLLİ PİYANGO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI SORGULAMA

MİLLİ PİYANGO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI SORGULAMA

MİLLİ PİYANGO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI SORGULAMA
MİLLİ PİYANGO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI SORGULAMA Harun antepli
Bu içerik 0 kez okundu.

Milli piyango yılbaşı 2017 özel çekiliş sonuçlarını öğrenmek adına hoş geldiniz. Milli piyango en az zahmet gerektiren şans oyunlarından bir tanesidir. Sayısal loto gibi diğer oyunlarda kullanıcılar bazı kuponlar doldurmak ve bu kuponları makineye oynatmak zorunda kalırken milli piyango sadece bilet almayı ve çekiliş gününü beklemeyi gerektirir. Ülkemizde yaygın olarak her il ve ilçede çeşitli büfelerde, bayilerde ya da seyyar olarak milli piyango biletinin satışı yapılmaktadır. Her ayın dokuz, on dokuz ve yirmi dokuzunda gerçekleşen çekilişler her yılbaşına özel olarak ayrıca 31 aralıkta gerçekleşmektedir. Bunun yanı sıra 29 ekim gibi özel günler de o günün anısına çekiliş düzenlenmektedir.

Milli piyango biletleri ne kadar? Milli piyango biletlerinin fiyatı çekilişin yapılacağı döneme göre değişkenlik gösterebilir. Bu yıl çeyrek bilet 15tl, yarım bilet 30tl ve tam bilet fiyatları 60tl olarak belirlenmiştir. Büyük ikramiye tutarı ise 60 milyon tldir. Yani eğer büyük ikramiye tam bilete çıkarsa bilet sahibi bu tutarın tamamını, yarım bilete çıkarsa ikramiye ikiye bölünecek, çeyrek bilete çıkarsa ise kişi başı 15 er milyon tl olacak çekilde dörde bölünecektir. Her çekiliş döneminde ikramiye dağılımı bu şekilde gerçekleşmektedir.

Eskiden yılbaşı özel çekilişi sonuçları ya da her ayın belli dönemlerinde gerçekleşen sonuçları öğrenmek adına gazete alınırdı. Teker teker bilette yer alan numaraların kontrolü gazetelere bakarak gerçekleşirdi. Bu hem zahmetliydi hem de bazı durumlarda bilete ikramiye çıksa bile gözden kaçabiliyordu. Ancak günümüzde millipiyango.co sitesi sayesinde milli piyango çekiliş sonucunu internetten öğrenmek mümkün oldu. İnternetten milli piyango bilet sorgulama siteleri içerisinde yer alan bu siteyi sizler de tercih ederek biletinize ikramiye çıkıp çıkmadığını kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
ahmet demir     2017-12-13 dalgamı geçiyorsun murat karakuş yoksa gerçekten malmısın ?ama mala daha çok benziyorsun adama sorarlar sea pearl den ev sahibi olmak için neyini sattında ev aldın?
Şerife     2017-12-03 Tarkan böyle mütevazı olduğu için MEGASTAR sizin gibi "ayranı yok içmeye atla gider sıçmaya" kafasında değil şahsen çok asil buldum
Murat Karakuş     2017-10-31 sea pearl ataköy ev sahibi olmalısınız.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sınıf arkadaşı 'Tombi' okula döndü
Sınıf arkadaşı 'Tombi' okula döndü
Türkiye insansız tanklar üretmeyi amaçlıyor
Türkiye insansız tanklar üretmeyi amaçlıyor