takipçi satın al instagram takipçi satın al instagram beğeni satın al twitter takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al takipci33.com
 Mika Slowana’nın Çocuklara Yardım Kampanyası

Mika Slowana’nın Çocuklara Yardım Kampanyası

Mika Slowana’nın Çocuklara Yardım Kampanyası
Mika Slowana’nın Çocuklara Yardım Kampanyası Admin
Bu içerik 991 kez okundu.

 

Paylaşımları ile gündemde sürekli kendine yer bulan sosyal medya fenomeni Mika Slowana şimdi de sosyal medya hesaplarında köy okullarına yardım kampanyası başlattığını duyurdu.

Mika Slowana uzun bir süredir aklında bu tarz insani yardım kampanyalarını düşündüğünü ve ilerleyen zamanlarda da bu kampanyaları sürdüreceğini açıkladı. Mika Slowana çocuklara değer veren, yardımsever bir kişilik olarak diğer sosyal medya fenomenlerine de örnek oluyor.

Slowana: “Köy Okullarının Daha Çok Yardıma İhtiyacı Var…”

Kendini “Ülkemizde çok sayıda eğitim gören çocuk ihtiyaçlarının karşılanamaması sebebiyle eğitimini yarıda bırakıyor… Bu kadar ihtiyaç sahibi çocuk varken olanlar için daha çok farkındalık oluşturarak elimizden geleni yapmak da bizim görevimiz…” şeklinde ifade eden Mika Slowana ilerleyen zamanlarda daha çok kişiye ulaşabilmeyi umuyor.

Yaptığı yardım kampanyaları ile gündeme gelen Mika Slowana, aynı zamanda müzik sektörüne hızlı bir giriş yapmayı planlıyor. Mika Slowana bu yaz ezberleri bozup müzik piyasasına da iddialı bir giriş yapacağını sosyal medya hesaplarında duyurdu. ”Bu yazın hit parçası benden.” diyen Slowana bu yaz çıkaracağı single için çok yetenekli isimlerle çalışıyor. Aranjörü Ercan Bal ve prodüktörü ise Firuz Anlı olan proje üzerinde şu anlık çalışmalarını sürdüren Mika Slowana’nın ilk teklisi bu yaz dinleyicileri ve sevenleri ile buluşacak. Bu iddialı çalışma ile birlikte Mika Slowana’nın müzik piyasasına başarılı bir giriş yapacağını tahmin etmek zor gibi görünmüyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Borç verenler şubelerini kesmeye devam ediyor
Borç verenler şubelerini kesmeye devam ediyor
Mülteci takımındaki tüm sporcular açılış törenine katılacak
Mülteci takımındaki tüm sporcular açılış törenine katılacak