Metadiag Euro 6 Adblue İptali ve İptal Emulatörü

Metadiag Euro 6 Adblue İptali ve İptal Emulatörü

Metadiag Euro 6 Adblue İptali ve İptal Emulatörü
Metadiag Euro 6 Adblue İptali ve İptal Emulatörü Admin
Bu içerik 0 kez okundu.

 

Adblue dizel yakıtlı araçların çevreye saldığı zararlı gazların zararsız hale gelmesini sağlayan bir sıvıdır. 532,5 üre ve kalan kısmı sudan oluşur. Çevreye hiçbir zararı yoktur ama aşındırıcılık özelliği vardır. Adblue iptal cihazı ise adblue sistemini devre dışı bırakan bir cihazdır. Adblue sistemi iptal edildiğinde araç mazotla çalışmaya devam eder. Sistem yazılımsal olarak durduğu için aracın performansında bir azalma veya çekişte bir güç kaybı yaşanmaz. Euro 6 Adblue iptal cihazı ise Euro 6 motora sahip tüm ağır vasıta araçlarında ve iş makinalarında kullanılır. Euro 6 adblue iptali ile bu araçlardaki adblue arızaları kalıcı olarak çözülür. Adblue yakıtının azalmasıyla çekiş gücü azalan aracın çekiş gücü tekrar eski seviyesine gelir.

Aracınıza Euro 6 adblue iptal kiti takıldıktan sonra adblue yakıtına da ihtiyaç kalmaz. Aracınızda adblue arızası meydana geldiğinde bunun tamiri oldukça zor ve pahalıdır. Ayrıca geçici bir çözümdür. Ama iptal kiti sayesinde adblue arızalarının da önüne geçilmiş olur. Bu yöntem çok daha ekonomiktir ve aracınıza hiçbir zarar vermez. Adblue sisteminin iptal edilmesi büyük oranda yakıt tasarrufu da sağlar. Adblue zararlı egzoz gazlarının zararsız hale getirilmesi için Avrupa Birliği ülkelerinde zorunlu hale getirilen belli standartları olan bir sistemdir. Bu uygulama çevre kirliliğine karşı geliştirilen bir önlemdir. Çevre kirliliği günümüzde tüm dünyanın ortak sorunu olmuştur.

Artık Avrupa Birliği ülkelerinde yeni üretilen araçlar adblue sistemiyle üretiliyor. Ülkemizde de yeni nesil araçlarda adblue sistemi bulunuyor. Ancak adblue sıvısı tükendiğinde veya sistemde bir arıza meydana geldiğinde araçlar çalışamıyor. Euro 6 araçlara Euro 6 adblue emulatörü monte edilerek sistem devre dışı bırakılıyor ve aracın çalışmaya devam etmesi sağlanıyor. Metadiag Bilişim ve Teknoloji firmamızda her marka araca uygun adblue iptal cihazlarını bulabilirsiniz. En uygun cihaz fiyatları da firmamızdadır. Sitemizde iptal cihazlarının kurulum ve montajıyla ilgili detaylı bilgileri de bulacaksınız. Kurulumu oldukça basittir ve siz de kolayca kurabilirsiniz. Sitemizdeki talep formunu doldurarak yurdun her yerinden sipariş verebilirsiniz. Satış temsilcimiz sizinle iletişim kuracak ve talep ettiğiniz ürünü kargo ile adresinize gönderecektir. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
ahmet demir     2017-12-13 dalgamı geçiyorsun murat karakuş yoksa gerçekten malmısın ?ama mala daha çok benziyorsun adama sorarlar sea pearl den ev sahibi olmak için neyini sattında ev aldın?
Şerife     2017-12-03 Tarkan böyle mütevazı olduğu için MEGASTAR sizin gibi "ayranı yok içmeye atla gider sıçmaya" kafasında değil şahsen çok asil buldum
Murat Karakuş     2017-10-31 sea pearl ataköy ev sahibi olmalısınız.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Pakistan mahkemesi çocuk katili, tecavüzcüyü ölüm cezasına çarptırdı
Pakistan mahkemesi çocuk katili, tecavüzcüyü ölüm cezasına çarptırdı
Türkiye'de yeni açılan kurumsal girişim sayısı 2018'de 50'nin üzerine çıktı
Türkiye'de yeni açılan kurumsal girişim sayısı 2018'de 50'nin üzerine çıktı