Meme Estetiği Nedir ?

Meme Estetiği Nedir ?
Meme Estetiği Nedir ? Admin
Bu içerik 0 kez okundu.

 

Tarih boyunca olduğu gibi günümüzde de kadınların güzelliğe verdikleri öne yadsınamaz derecede büyüktür. Tarih boyunca imkan ve potansiyellere bağlı olarak farklı yöntemler uygulanmıştır. Günümüzde ise güzellik uygulamaları hem kalıcı hem de kesin çözüm olması sebebi ile estetik uygulamalar tercih edilmektedir. Alanında uzman doktorlar tarafından uygulanan estetik ameliyatlardan en çok tercih edilenleri; burun estetiği ameliyatları, göz kapağı estetiği ameliyatları, meme estetiği ameliyatları, genital estetik ameliyatları ve dahasıdır.

Meme estetiği; meme büyütme, meme küçültme, meme dikleştirme olmak üzere üç farklı şekilde gerçekleştirilebilen estetik yöntemdir. Aynı zamanda erkeklerde hormonal durumdan dolayı meme büyümesi yaşandığı durumlarda jinekoplasti ameliyatı da gerçekleştirilmektedir.

Meme büyütme ameliyatı; küçük memeye sahip olan kadınların tercih ettiği bir uygulamadır. Meme protezi adı verilen silikonların memede doku altında yerleştirilerek uygulanan meme büyütme estetiğinde beklenti; doğal ve vücut ile orantılı bir görünüm sağlamaktır. Meme büyütme ameliyatından sonra hasta doğum yapabilir, emzirme dönemini sağlıklı bir şekilde geçirebilmektedir. Bununla birlikte kanser ya da benzeri hastalıklar nedeni ile memesini kaybeden kadınlar için de meme protezi uygulaması gerçekleştirilmektedir.

Meme küçültme ameliyatı ise; vücuduna oranla büyük memeye sahip kadınların tercih ettiği bir yöntemdir. Fazla doğum yapma, hormonal dengesizlikler, aşırı kilo gibi durumların neden olduğu büyük meme; terleme, sırt ağrısı, pişik, kıyafet seçiminde zorluk gibi olumsuzluklar ortaya çıkarabilmektedir. Meme büyütme ameliyatı sırasında dikleştirme işlemi de uygulanabilmektedir.

Meme dikleştirme ameliyatı; sarkmış memelerin toparlanmasını sağlayan bu ameliyatı; sık ve fazla kilo alıp vermiş, fazla doğum yapmış, elastik yapısını kaybetmiş kadınlar tercih etmektedir. Meme dikleştirme uygulaması ve diğer meme estetiği uygulamaları genel anestezi altında uygulanmaktadır. Ameliyat sonrasında doktor önerilerine uymak hem komplikasyonların yaşanmasını önlemekte hem de ameliyatın başarısını olumlu şekilde etkilemektedir.

Detaylı bilgi için : https://www.ismailbayram.com/

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
ahmet demir     2017-12-13 dalgamı geçiyorsun murat karakuş yoksa gerçekten malmısın ?ama mala daha çok benziyorsun adama sorarlar sea pearl den ev sahibi olmak için neyini sattında ev aldın?
Şerife     2017-12-03 Tarkan böyle mütevazı olduğu için MEGASTAR sizin gibi "ayranı yok içmeye atla gider sıçmaya" kafasında değil şahsen çok asil buldum
Murat Karakuş     2017-10-31 sea pearl ataköy ev sahibi olmalısınız.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sınıf arkadaşı 'Tombi' okula döndü
Sınıf arkadaşı 'Tombi' okula döndü
Türkiye insansız tanklar üretmeyi amaçlıyor
Türkiye insansız tanklar üretmeyi amaçlıyor