Marmaris Mavi Tur Merkezi Haline Geliyor

Marmaris Mavi Tur Merkezi Haline Geliyor
Marmaris Mavi Tur Merkezi Haline Geliyor Harun antepli
Bu içerik 0 kez okundu.

Dünyada “yacht charter marmaris” konsepti olarak bilinen, Marmaris’te yat ve tekne kiralama servislerinin sayısı, bölgeye artan talep ile doğru orantılı olarak artıyor. Son dönemde, Ege ve Akdeniz kıyılarının yanı sıra Yunan Adalarının eşsiz koylarını da kapsayan mavi tur rotalarının başlangıç noktası olan Marmaris, dünyanın dört bir yanındaki ülkelerden milyonlarca turisti çekiyor. Ülkemizin en önemli turistik tesislerine ev sahipliği yapan kent, aynı zamanda eşsiz tarihi ve doğal yapısı ile de dikkatleri üzerine toplamış durumda.

Ülkemizin önde gelen lüks yat ve kiralama firmalarından biri olan Marmaris merkezli Gulet Broker Yachting, bugün 4 ülkede ve onlarca farklı lokasyonda profesyonel yat ve gulet kiralama hizmetleri veriyor. Uzun yıllara dayanan tecrübesinin yanı sıra, yardımsever kabin ekibiyle hizmet veren firma Türkiye’nin yanı sıra Yunanistan, Hırvatistan ve Karadağ lokasyonlarında müşterilerine özel çözümler sunmakta. Mavi yolculuk ya da mavi tur olarak bilinen bu konsept için 2 ila 16 aralığında kabine sahip özel yat ve guletler özel olarak tasarlanıyor. Standart, lüks ve VIP olarak üç sınıfa ayrılan bu özel yapım teknelerde günlük standart tur ücretleri 500-1000 Euro arasında değişirken, lüks sınıfa giren yatlarda bu rakam 1000-3000 Euro aralığına ulaşır ve VIP olarak tabir edilen üst segment yat ve guletlerde ise günlük fiyatlar 4000-10000 Euro aralığında değişmektedir. Sezon öncesi erken rezervasyon ve uzun süreli kiralama taleplerinde ise ciddi miktarlarda indirim elde etmeniz mümkün. Marmaris, ayrıca mavi tur sezonu olarak dünyanın en geniş sezonlarından birine sahip. Özellikle Nisan ayı ile Kasım ayının ortalarına kadar devam eden yatçılık sezonunda, adeta birer saklı cennet olarak tanımlanabilecek Ege ve Akdeniz’in masmavi koylarında hem eğlenip hem de yılın yorgunluğunu atmanız mümkün. Yine dünyada “yacht charter turkey” olarak bilinen ve Türkiye’de yat kiralama anlamına gelen konsept ile ülkemizin en önemli mavi tur çıkış noktaları olarak kabul edilen Fethiye, Bodrum ve Göcek gibi lokasyonlarda unutulmaz bir mavi tur deneyimi yaşamanız mümkün.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Melda     2017-06-29 Kesinlikle izleyeceğim teşekkürler
Çağla Yılmaz     2017-06-09 Keçiören'in en kaliteli öğretmen kadrosu Uğur Temel Lİsesi'n de diyebilirim.
Hakan06     2017-06-09 Keçiören Uğur Temel Lisesi'nin bu sene öğrencisiydim.Gazi Anadolu Lisesi'nden geçiş yaptım. KeçiörenUğur Temel Lİsesi'nin denemelerine girdikçe çok konu eksiğimin olduğunu gördüm. Öğretmenlerim sağolsun çok yardımcı oldular. Konu eksiğim kalmadı. Hangi sorumu götürsem çözdüler. Yarın LYS var ve ben kendimi hazır hissediyorum. İyi ki varsın Keçiören UĞUR Temel Lİsesi diyorum.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çalışmada dokuz yaşam tarzı değişikliği demans riskini azaltabilir
Çalışmada dokuz yaşam tarzı değişikliği demans riskini azaltabilir
Eski İngiltere kaptanı Michael Vaughan eleştirilerde bulundu
Eski İngiltere kaptanı Michael Vaughan eleştirilerde bulundu