Magnezyum yağı kimler kullanabilir

Magnezyum yağı kimler kullanabilir
Magnezyum yağı kimler kullanabilir Admin
Bu içerik 0 kez okundu.

 

                Günlük yaşantımızda, işlerden kaynaklı ya da yaptığımız diğer aktiviteler sonrası bir takım ağrılar ile karşılaşmaktayız. Elbette ki bu ağrılar, akşam evlere gittiğimizde daha çok kendini gösteriyor ve uyku düzenlerini de bozuyor. Böylelikle bu ağrıları hafifletmek için bazı ağrı kremleri tavsiye ediliyor. Bunlar arasında bitkisel içeriklere sahip olanlardan birisi ise alabalık yağı kremi. Bu krem, direkt olarak termal alabalık yağı kremi kadar % 100 faydalı olmasa da, yine de pek çok konuda yardımcı oluyor.

Cilt güzelliği için

                Vücudunuza uyguladığınız alabalık yağı kremi, hem o bölgede ağrıları hafifletirken hem de nemlendirici özelliği ile cilt güzelliğini sunuyor. Elbette ki eklem, romatizma, sırt, boyun, bilek ve diz bölgelerinde bulunan ağrılarda destekçi oluyor. http://www.alabalikyagikremi.gen.tr/ Elbette ki kullanımı normal bir krem gibi olsa da, yine de kullanım talimatlarına göz atmak daha sağlıklı olacaktır.

                Alabalık yağ özü bulunduran bu krem, içeriğinde şunlar yer almaktadır.

  • Ada çayı
  • Ceviz yağı
  • Doğal kâfur
  • Haşhaş yağ
  • Isırgan tohumu yağı
  • Kantaron yağı
  • Kekik yağı
  • Defne yağı
  • Karanfil yağı
  • Susam yağı

Bu yağlar ile birlikte formüle edilmektedir. Yine günümüzde aynı amaç doğrultusunda kullanılan magnezyum yağı hakkında da şu bilgilere ulaşabilirsiniz.

Magnezyum yağı nedir ve kullanımı nasıldır?

                Kozmetik ve ağrı kremleri, spreyleri olarak üretilen magnezyum yağı, yine pek çok ağrı grubunda tüketicilerine yardımcı olurken, cilde sunduğu nem etkisi ile daha yumuşak ve nemli bir cilde sahip olmanızda yardımcı olmaktadır.

                Yine yaptığınız fiziksel aktivite, egzersiz ya da vücut geliştirme hareketlerinden sonra bir takım kas gruplarında ağrılar meydana gelmektedir. Kas gevşetici ilaçlar kullanmak yerine, sizlere bitkisel bir içerik ile yardımcı olan bu yağ tercih edilebilir. Her ne kadar tedavi amacı gütmese de oldukça olumlu etkiler sunabilir.

                

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Çağla Yılmaz     2017-06-09 Keçiören'in en kaliteli öğretmen kadrosu Uğur Temel Lİsesi'n de diyebilirim.
Hakan06     2017-06-09 Keçiören Uğur Temel Lisesi'nin bu sene öğrencisiydim.Gazi Anadolu Lisesi'nden geçiş yaptım. KeçiörenUğur Temel Lİsesi'nin denemelerine girdikçe çok konu eksiğimin olduğunu gördüm. Öğretmenlerim sağolsun çok yardımcı oldular. Konu eksiğim kalmadı. Hangi sorumu götürsem çözdüler. Yarın LYS var ve ben kendimi hazır hissediyorum. İyi ki varsın Keçiören UĞUR Temel Lİsesi diyorum.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şempanzeler, bizden daha güçlü görünüyor
Şempanzeler, bizden daha güçlü görünüyor
Teknik Çadır: Uber kavşağında
Teknik Çadır: Uber kavşağında