takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al porno izle
 Lüks Salon Dekorasyonu

Lüks Salon Dekorasyonu

Lüks bir salon dekorasyonuna sahip olmak için sadece yüzlerce metrekarelik villalar veya yalılarda yaşamanız gerekmemektedir.

Lüks Salon Dekorasyonu
Lüks Salon Dekorasyonu ahmet
Bu içerik 1590 kez okundu.

Lüks bir salon dekorasyonuna sahip olmak için sadece yüzlerce metrekarelik villalar veya yalılarda yaşamanız gerekmemektedir. Ortalama boyuttaki bir salon da hem duvar boyaları hem de mobilyalar ile dekorasyon ürünlerinin ton uyumuyla son derece şık hale getirilebiliyor. Dekor blog aracılığıyla sadece krem rengi, bej ve beyaz renklerindeki dekorasyon çalışmaları yerine, rengarenk tasarımları nasıl uygulamanız gerektiğini öğrenebilirsiniz.

Etkileyici Salon Dekorasyonları

Bir duvarda televizyon, tablolar veya aydınlatma ürünlerinin yer aldığı bölüm oluşturulurken, bunların her birinin simetrik şekilde dizayn edilmesi de son derece etkili olacaktır. Sadece yüzlerce yıl öncesinin klasik koltuk çeşitlerine ve şaşalı mobilya türlerine ilgi gösterilmesi, evinizin lüks dekorasyona sahip olmasını sağlamamaktadır.

Pencerelerin önünü tamamen boş bırakabilir veya en az bir metre mesafeden sonra mobilyalar yerleştirmeye başlayabilirsiniz. Böylelikle evinizi sıkmamış, orta alanı açık bırakmak için, evi kullanışsız bir hale getirmemiş olursunuz. Doğrudan lüks bir salon dekorasyonu, perdeler ve son derece büyük bir aynanın çerçevesinin benzer tasarımlara sahip olmasıyla kendini göstermektedir. Aydınlatma ise daha koyu tonlarda olabileceği gibi, en yüksek değerdeki ampullerin tercih edilmesi, odanın her noktasına ışığın yayılmasını sağlayacaktır.

Lüks Dekorasyon Önerileri

Salonunuzu çok daha etkileyici bir hale getirmek ve her zaman dikkat çekici olmasını sağlamak amacıyla özel olarak birkaç tondan yararlanmanız gerekmektedir. Koyu tonlar tercih edilmesi için gri ile siyah arasındaki ortalamanın üzerindeki açıklıkta olan tonlara yönelmek gereklidir. Ayrıca bordo yerine koyu kırmızı, pembe yerine açık kırmızı, krem rengi yerine beyaza daha yakın tonları tercih edebilirsiniz. Böylece sadece mobilyalarınız değil, salon dekorasyonu genel anlamda şık olması için duvar ile perdeleriniz de dikkat çekici hale gelecektir.

Bordo ve beyaz rengin, geniş ve uzun bir aydınlatmayla son derece uyumlu hale getirilebilmesi için, bu iki rengin ara tonunda bir halı kullanılabilir. Böylece hem salonda mobilyalar arasında ton geçişleri daha şık olacak hem de aydınlatma, her birinden daha fazla dikkat çekici hale gelecektir. Lambader kullanımı da odanın ambiyansını doğrudan etkilemektedir.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yorgun Gazze, İsrail saldırılarının ortasında Ramazan Bayramı'nı kutladı
Yorgun Gazze, İsrail saldırılarının ortasında Ramazan Bayramı'nı kutladı
Türkiye, Filistin için daha fazla eylem çağrısı yapıyor
Türkiye, Filistin için daha fazla eylem çağrısı yapıyor