Luis vigor krem nasıl kullanılır

Luis vigor krem nasıl kullanılır
Luis vigor krem nasıl kullanılır Admin
Bu içerik 0 kez okundu.

 

                Elbette ki erkeklerde olduğu gibi, yine kadınlarda da cinsel problemler ile karşılaşabilmek mümkündür. Kaliteli bir cinsel birleşme sağlamak istiyorsanız, daha uzun tatmin süreci, daha geç boşalma, sertlik sorunlarının olmaması ve bunların yanı sıra iyi bir cinsel haz duygusu yaşamanız gerekiyor. Bu konularda yaşanılan bir takım sorunlar ile cinsel hayatın kalitesi düşerken, bay ve bayanlar cinsel destek ürünlerine göz atmak istemektedir. Hem hap hem de damla şeklinde üretilen luis vigor her iki tarafa da yardımcı olduğu bilinmektedir.

Ne için kullanılır?

                Yine bahsettiğimiz gibi, cinsel birleşmenin kalitesinin artırılması için cinsel istek önemlidir. Bu konuda hem bay hem de bayan kullanıcılarına yardımcı olabilecek bu ürün, erkeklerde genel olarak şu sorunlar için yardımcı olmaktadır.

  • Erken boşalmalarınızı geciktirerek, sizlere daha uzun birliktelikler sunmak adına yardımcı olacaktır
  • İlişki esnasında kaybedilen sertlik durumunu ortadan kaldırırken, ortalama olarak 30-40 dakika sertlik kazanmanız için destek olacaktır
  • Yine bunların yanı sıra cinsel istek verirken, sizlere psikolojik olarak da kullanımı sonrası rahatlatma sunabilir

Bayanlar hangi ürünü tercih etmeli?

                Bahsettiğimiz gibi luis vigor damla ürünleri, bay ve bayanlara özel içerikler ile üretilmektedir. Bayanların tercihleri ise damla ürünler oluyor. Bu durumda bayanlarımızda Luis damlalarını tercih ederek, cinsel hayatlarına destek olabilirler.

Kullanımı hakkında detaylar

                Kullanımı aslında oldukça basit olurken, bol su ile birlikte tüketilmesi uygun görülmektedir. Erkekler için üretilen haplar için; ilişki başlamadan ortalama 30 dakika ve 60 dakika öncesinden kullanılması tavsiye edilmektedir. Etkilerinin çıkması için uyarı gerekirken, yine cinsel birleşme esnasında etkilerini gözlemleyerek, uygun doz kullanmanız gerekiyor. Kullanma talimatlarında yer alan http://www.luisvigor.web.tr/ maksimum kullanım dozuna göz atarak, yan etkilerinden uzak durabilir, cinsel hayatınızın kalitesini artırabilirsiniz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
ahmet demir     2017-12-13 dalgamı geçiyorsun murat karakuş yoksa gerçekten malmısın ?ama mala daha çok benziyorsun adama sorarlar sea pearl den ev sahibi olmak için neyini sattında ev aldın?
Şerife     2017-12-03 Tarkan böyle mütevazı olduğu için MEGASTAR sizin gibi "ayranı yok içmeye atla gider sıçmaya" kafasında değil şahsen çok asil buldum
Murat Karakuş     2017-10-31 sea pearl ataköy ev sahibi olmalısınız.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sınıf arkadaşı 'Tombi' okula döndü
Sınıf arkadaşı 'Tombi' okula döndü
Türkiye insansız tanklar üretmeyi amaçlıyor
Türkiye insansız tanklar üretmeyi amaçlıyor