Lin52.com a Üye Olarak Yurtdışı Müşterisi Bulun

Lin52.com a Üye Olarak Yurtdışı Müşterisi Bulun
Lin52.com a Üye Olarak Yurtdışı Müşterisi Bulun Admin
Bu içerik 21 kez okundu.

 

Yurtdışı pazarlarına açılmak ve ihracat gerçekleştirerek daha fazla kazanç elde etmek, her firma ile işletmenin hayalidir. Ancak bilindiği üzere, yurtdışı pazarına girmek son derece zor bir iş olup, başarı elde eden firma sayısı da oldukça azdır. Nitekim istatistikler, binlerce ihracatçı firmadan sadece 10.000 adet kadarının 1 milyon dolar ve üzerinde kazanç elde edebildiğini göstermektedir. Bu durum, yurtdışı pazarlarının sağlam bir araştırma ve iş ortakları gerektirmesinden kaynaklanır. Bu ikisi olmadan yapılacak tüm girişimler, hayal kırıklığı ile sonuçlanmaya mahkumdur. Yurtdışı pazar araştırması yapmak ve güvenilir müşteriler bulmak, günümüzde ithalat/ihracat portalları ile gerçekleştirilebilen bir iştir.

İhracat müşteri bulma yolları

Bu portallar, tüm firmaların ürünlerini sergileyebilmesini ve birbirilerinin iletişim bilgilerini elde edebilmesini sağlamaktadır. Bu bakımdan, sanal bir fuar alanına benzediklerini söylemek mümkündür. Ülkemizde bu gibi portalların sayısı oldukça az olup, var olanlar da istenilen özellikleri taşımamaktadır. İşte Lin52 , bu nedenle son derece özel ve farklı bir hizmet gerçekleştirmekte olup, Türkiye’nin ilk global fuar alanı olma özelliğini taşımaktadır. DPAM (Dış Pazar Araştırma Merkezi) ortaklığı ile yürütülen bir girişim olan Lin52.com, bünyesinde binlerce üye barındırmakta ve hemen her sektöre yer vermektedir. Üyelik tamamen ücretsiz olup, üye olmanız halinde yurtdışından binlerce potansiyel müşteriye ulaşmanız ve firmanızı global düzeyde tanıtmanız mümkündür.

Dış ticarette müşteri nasıl bulunur?

Lin52.com üyeliği sayesinde;

  • Yurtdışı pazarında firmanızı ve ürünlerinizi tanıtmanız,
  • Yurtiçi pazarında müşteri portföyünüzü genişletmeniz,
  • Toptan satış hedeflerinize daha hızlı ve kolay bir şekilde ulaşmanız,

mümkündür. Üstelik yukarıda da belirttiğimiz gibi, tüm bunları ücretsiz üyelik paketiyle dahi elde etmeniz söz konusu olabilecektir. Lin52.com, üyeleri için aynı zamanda bir tanıtım ve reklam platformu yerine geçmekte, ek bir bütçe ayırmaksızın firmanız ile ürünlerinizi tüm dünyaya tanıtmanızı sağlamaktadır. Lin52.com’un çatısı altında kurulduğu DPAM, üyelerine ayrıca ikili iş görüşmeleri, dış pazar hedefli eğitim programları ve yurtdışı Pazar araştırması hizmetleri sunmaktadır. İşinizi büyütmek, ihracata başlamak ve güvenilir iş ortakları bulmak için, Lin52.com’u ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. Lin52.com sitesine üye olmak çok basit buraya tıklayarak açılan sayfada ki formu doldurmanız yeterli.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
HAKAN     2018-10-09 modazzo pişpmanlıktır
Sizi Dil     2018-09-06 Merhaba, ben üstteki gelinlik modelini beğendim acaba boydan da fotoğraf görme imkanım var mıdır?
Hasan     2018-07-02 İstediğim etiketi istediğim adette alabiliyorum. Teşeşkkür ederim
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yayla turizminin merkezi Denizli Teleferik ve Bağbaşı Yaylası
Yayla turizminin merkezi Denizli Teleferik ve Bağbaşı Yaylası
İSTSU Özel Ödülü Büyükşehir DESKİ’nin
İSTSU Özel Ödülü Büyükşehir DESKİ’nin