LCD Ekranlı Düzleştirici Tarak

LCD Ekranlı Düzleştirici Tarak
LCD Ekranlı Düzleştirici Tarak Admin
Bu içerik 8 kez okundu.

 

                Tüketici elektroniği kapsamında müşterilerine yıllardır hizmet veren pek çok farklı marka bulunurken, elbette ki bu ürünlerde yer alan gelişimler kullanıcıların hayatını daha da kolay hale getirmektedir. Vakit nakittir diyorsanız, artık sabahları kalktığınızda saatlerce saçlarınızı düzleştirmek için uğraşmayacaksınız. Çünkü son günlerin teknolojik ürünü olan saç düzleştirici tarak, LCD ekranları ile birlikte kullanılan seramik ısıtıcılar sayesinde, daha hızlı ısınma ve daha hızlı şekil verme imkânı sunmaktadır. Sizlerde bu özelliklerden yararlanabilmek üzere, doğru ve kaliteli markaların ürünlerinden seçimlerinize yer verebilirsiniz.

Düzleştirici tarak nedir?

                Bu ürün, elektrik sistemleri ile desteklenerek tasarlanmıştır. Bir tarak şeklinde tasarlanmış olsa da, elbette ki kullanılan seramik uçlar ile daha hızlı ısınma etkisi saçlarınıza sunularak, taranması halinde düzleştirici etkilerinden faydalanmak mümkün olacaktır. Ortalama ısınma süresi 10 saniye olurken, güç kapasitesi ise 28 W olarak tanımlanmaktadır. Maksimum sıcaklık ayarı 230 derece olurken, bu sıcaklıkları LCD ekranlar ve dijital ekranlar ile kontrol edebilmek mümkün oluyor. Böylelikle sizlere sunulan miss hair tarak daha güvenli bir kullanım imkânı sunarken, otomatik kapanma özelliği de kullanıcılarına daha rahat bir kullanım sunuyor.

Teknik özellikler

                Bahsettiğimiz saç düzleştirici tarak farklı teknik özelliklere sahip olurken, uzun kablo tasarımı ile daha geniş alanlarda kullanmaya imkân vermektedir. Bunun yanı sıra kablo çıkışı sabit olmazken, yine kullanımı oldukça kolaydır. Anma gerilimi ise ürünlere göre değişiklik gösterse de, 110-210 V olabiliyor.

                Ürün seçimlerinizde garanti şartları elbette ki dikkat etmeniz gerekenler arasında. Garanti belgelerinin imzalı ve geçerli olduğuna dikkat etmeniz gerekiyor. Bunun yanı sıra garanti sonrası sunulan teknik servis imkânları da http://www.sacduzlestiricitarak.gen.tr/ ürünlerinden satın almadan önce göz atılması gerekenlerden. Diğer bilgilere ulaşmak için bizleri takip edebilirsiniz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Sizi Dil     2018-09-06 Merhaba, ben üstteki gelinlik modelini beğendim acaba boydan da fotoğraf görme imkanım var mıdır?
Hasan     2018-07-02 İstediğim etiketi istediğim adette alabiliyorum. Teşeşkkür ederim
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TFF Plaj Futbolu Ligi finalleri Alanya'da yapılacak
TFF Plaj Futbolu Ligi finalleri Alanya'da yapılacak
Cüneyt Çakır, Al Ittihad- Al Wehda maçını yönetecek
Cüneyt Çakır, Al Ittihad- Al Wehda maçını yönetecek