Lazer Uygulamaları Güzelleştiriyor

Lazer Uygulamaları Güzelleştiriyor
Lazer Uygulamaları Güzelleştiriyor Admin
Bu içerik 0 kez okundu.

 

Teknolojinin imkanları her geçen gün insanların yaşam alanlarında farklı mecralarında kullanılmakta ve birçok avantaj sağlamaktadır. Özellikle sağlık ve güzellik alanında yaşanan gelişmelerin birçoğu teknoloji kullanılarak gerçekleştirilmektedir. Güzellik alanında her geçen gün yeni gelişmeler yaşanmakta ve yeni yöntemler uygulanmaktadır. Lazer teknolojisinin geliştirilmesi ve güzellik alanında kullanılmaya başlanması hem uzmanları hem de uygulama yaptıracak kişileri memnun etmektedir. Lazer uygulamasının güzellik alanında;

  • Yaşlılığa bağlı ve güneşe bağlı leke tedavilerinde
  • Benlerin alınmasında
  • Siğillerin tedavisinde
  • Hafif ve ileri derecedeki kırışıklıkların tedavisinde
  • Dövmelerin silinmesinde
  • Cilde parlaklık kazandırmakta
  • Epilasyon uygulamalarında
  • Cilt gençleştirmede daha birçok olgunun tedavisinde kullanılmaktadır.

Güzellik konusu; çalışan kadın nüfusunun yoğun olduğu bölgelerde ve refah düzeyinin yüksek olduğu bölgelerde daha sık tercih edilse de artık günümüzde birçok kişi sağlık merkezlerinde bu uygulamaya başvurmaktadır. Özellikle İzmir’de lazer uygulamalarına ihtiyaç fazladır. İzmir cilt bakımına en sık ihtiyaç duyulan şehirlerden biridir. Aynı zamanda dolgu uygulamalarının, baby face beauty uygulamalarına da ilgilinin yoğun olması ile birlikte İzmir lazer epilasyon konusunda da sağlıklı ve başarılı sonuçlar alınan bir bölgedir.

Yüksek teknoloji ürünü olan lazer ekipmanlarının tam donanımlı olduğu sağlık merkezleri bu uygulamaları yaptırmak için çok daha uygundur. Öyle ki uygulama aşamasında ciltte oluşabilecek herhangi bir hasar geri döndürülemez problemler açığa çıkarabilmektedir. Bu nedenle sterilizasyon anlamında eksiği bulunmayan kliniklerde tecrübe sahibi uzman kişilerin uygulama gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Kırışıklık tedavilerinde ve leke tedavilerinin kalıcı olması için dikkat edilmesi gereken bazı noktalar bulunmaktadır. Doktor tavsiyelerine eksiksiz uyulması uygulamanın sağlıklı bir şekilde sonlanmasını ve kalıcılığı sağlamaktadır.

Detaylı bilgi için : https://www.esmiraestetik.com/

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
ahmet demir     2017-12-13 dalgamı geçiyorsun murat karakuş yoksa gerçekten malmısın ?ama mala daha çok benziyorsun adama sorarlar sea pearl den ev sahibi olmak için neyini sattında ev aldın?
Şerife     2017-12-03 Tarkan böyle mütevazı olduğu için MEGASTAR sizin gibi "ayranı yok içmeye atla gider sıçmaya" kafasında değil şahsen çok asil buldum
Murat Karakuş     2017-10-31 sea pearl ataköy ev sahibi olmalısınız.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sınıf arkadaşı 'Tombi' okula döndü
Sınıf arkadaşı 'Tombi' okula döndü
Türkiye insansız tanklar üretmeyi amaçlıyor
Türkiye insansız tanklar üretmeyi amaçlıyor