Lazer Epilasyon Nedir?

Lazer Epilasyon Nedir?

Lazer Epilasyon Nedir?
Bu içerik 0 kez okundu.

 

Lazer epilasyon nedir, ABD'de en sık uygulanan kozmetik işlemlerden biridir. Yüksek derecede yoğunlaşmış ışığı kıl köklerine yayar. Folliküllerin içindeki pigmentler ışığı emer. Bu sayede kıl kökleri yok edilir. Lazer epilasyonda, lazerin her darbesi saniyenin bir ufak bölümü kapsar ve aynı anda birçok tüye etki edebilir. Üst dudak gibi küçük alanlarda bir dakikadan kısa sürede uygulama şansı mevcuttur.
Lazer epilasyonu için özel olarak tasarlanmış ve geliştirilmiş lazer cihazları, vücudun bir çok yerinde kullanılabilir. Birçok lazer, etkili şekilde geniş alanlara etki eder. Lazerle epilasyon için yaygın olarak tercih edilen bölgeler ise:
• Bikini bölgesi.
• Göğüs.
• Sırt.
• Bacaklar.
• Sakal üstü.
• Yüz, özellikle üst dudak ve çene.
• Boyun.
• Omuzlar olarak sayılabilir.
Lazer Epilasyon Yaptıktan Sonra Sonuçları Ne Zaman Göreceğim?
Lazer epilasyondan kısa süre sonra sonuçlar fark edilmeye başlanır. Sonuçlar kişiden kişiye değişiklik gösterir. Kılların yapısı, lazerin uygulandığı alan, kullanılan lazer türü ve cilt rengine göre sonuçlar değişebilmektedir. Genellikle ilk seanstan sonra istenmeyen tüylerde % 10 ila% 25 azalma görülmektedir. Lazer epilasyonda 4-6 seans arasında sonuç almak mümkün olabilmektedir.

Lazer Epilasyon İstanbul

Lazer epilasyon İstanbul’da yaygın olarak tercih edilen bir istenmeyen tüylerden kurtulma yöntemidir. Lazer epilasyon için İstanbul şehrini tercih edenler, birçok lazer epilasyon merkezi olması sebebiyle kafa karışıklığı yaşayabilir. Ancak lazer epilasyon için merkez tercih ederken dikkat edilmesi gereken nokta, lazer epilasyon fiyatlarından ziyade, merkezin başarı oranları ve lazer epilasyonu uygulayan kişinin uzmanlık alanıdır. Lazer epilasyon Lazer epilasyon nedir ve lazer epilasyon İstanbul hakkında daha fazla soru ve bilgi için http://www.marmarahair.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
christiana     2016-09-17 Eğer kişisel bir kredi arıyor, ya da edilir bir banka tarafından kredi reddetti vardı.
Serhat     2016-09-08 Ben servis çağırmak istiyorum fakat servis ücreti ne kadar acaba? Birde sıcak su vermiyor kombi fiyatı ne tutar fiyat vere biliyor musunuz? Kolay gelsin.
ucuzcafemobilyalari     2016-09-07 Cafe mobilyalarında uygun fiyatlı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Recep İvedik 5'in fragmanı yayınlandı (Recep İvedik fragman izle)
Recep İvedik 5'in fragmanı yayınlandı (Recep İvedik fragman izle)
"AzeriLight" ın fiyatında indirime gidildi