Kültür Sanat Haberleri

Kültür Sanat Haberleri
Kültür Sanat Haberleri Emre
Bu içerik 0 kez okundu.

Sanat alanında yeni yeni gelişmeye başlayan ülkemizde kültür sanat haberleri bu kapsamda pek çok öğe barındırır. Sanat kursları, etkinlikler, okullar ve daha birçok çalışmayla sanata verilen değer artırılmaya çalışılmaktadır. Son zamanlarda kültürel etkinliklere de ağırlık verilmesiyle, gerek tv programlarında gerek yazılı kaynaklarda kültürel tanıtımlar da önemli bir yer tutuyor. Zira bir ülkenin gelişmesi ekonomiden sonra kültür ve sanatına sahip çıkmakla olacak bir şeydir.

 

Yabancı Dizi Haberleri

Özellikle genç kuşağın son yıllarda büyük ilgiyle izlediği yabancı diziler, artık uyarlamalarıyla bizden biri gibi olmuştur. Yabancı dizi haberleri de güncel olarak yayınlanmaktadır. Yapılan araştırmalara göre en çok izlenen yabancı diziler:

  • Spartacus,
  • Prison Break,
  • Game Of Thrones,
  • Lost

gibi macera içerikli dizilerdir. Konularıyla da tamamen özgün olan bu dizilerin yanı sıra genç kızların dilinden düşürmedikleri Kore ve Hint dizileri de bulunmaktadır.

Sanat Haberleri

Hızla gelişen sanat dünyasına ait önemli bilgilere yetişmekte bazen zorluk çekebiliyoruz. Bu açığınızı kapatabilmek için www.star.com.tr adresinde kültür ve sanat haberleri de yer almaktadır.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Burger King ad angers gerçek yaşamda Belçikalı kraliyet ailesi
Burger King ad angers gerçek yaşamda Belçikalı kraliyet ailesi
Filipinler'in Duterte, ikinci tecavüz şakası için ateş altında
Filipinler'in Duterte, ikinci tecavüz şakası için ateş altında