Kral Charles III incelemesi: görkemli, kaçınılmaz bir dram

Tiyatroda ayaklanma yapmak, kendini seçen izleyicilerin kesinlik kazanmalarının ayrıcalığını ödediği bir şey. Televizyonda başka bir şey daha var. Kraliçe III, Kraliçe II. Elizabeth'in ölümünden sonra erimiş halde monarşi ile ilgili bir fantezi, Londra ve New York'ta sahnede güçlü provokasyon yaptı. Edinburgh Dük emekliliğinin derdinde yükselen BBC Two ve annesinin ölümünden sonra Prens Harry'nin zihinsel acısı itirafı saf televizual gelignite idi.

Kral Charles III incelemesi: görkemli, kaçınılmaz bir dram
Kral Charles III incelemesi: görkemli, kaçınılmaz bir dram Admin
Bu içerik 24 kez okundu.

 

Mike Bartlett'in neo-Shakespeare mash-up'u, ömrünü doldurulmuş ve yarayı bekleyen bir idealist eski egemenliğin düşüşünü hayal etti. Tim Pigott-Smith'in Charles III'ü bir Eeyorish Francis Urquhart gibi kameraya solo olarak "hayatım taht için bir ling'ring" dedi.

Onun trajik kusuru bir bozuk para yüzünden daha fazlası olmaktır. Başbakana bir bardak ekmek teklif ederek, "Ben anne olmalı mıyım?" Dedi. Eğer sadece. Bunun yerine, kanun tasarısı imzalamayı reddeden anayasal bir acil durum başlattı.

Geçtiğimiz ay ortadan kaybolan Pigott-Smith, artan bir performans sergilerken, vicdan azabı çeken iddiaların onu kimliğinden soyutladığını ileri sürdü. Oliver Chris asaleti Cambridge'in Düdüğü olarak salladı. Charlotte Riley, kocasını patricidal haince tutan karanlık gözlü bir şahmerdan perçinlemeyle, Cambridge Düşesini tamamen aynı ışığın içinde görmek asla mümkün olmayabilir.

Bu arada, Diana'nın tüm-beyaz-beyaz hayaletini (Katie Brayben'in oynadığı) kocasıyla oğullarının uğrak yerinde görmek gerçekten huzursuzdu.

Oyunlar her zaman küçük ekrana geçmez. Ama bu ustaca filleted. Bartlett, zina rövanşı dramı Doktor Foster'ı komuta ederek ihanet hakkında her şeyi bilir. Görkemli saraylardan ve katedrallerden bahsetmiyorum bile, bu kraliyet anlatılarının drama DNA'sının malzemesi olduğuna yardımcı oldu.

Yönetmen Rupert Goold, son ekran konserinden, The Hollow Crown'un Richard II taksitinden devam ediyor gibi görünse de, bir belediye mülkü kız (Tamara Lawrance) için Harry'nin sevincini (Richard Goulding) içeren dokunaklı alt çizgi Prenses'i uyandırdı Margaret'in The Crown'daki romantik acısı.

Bartlett'in son derece esnek kulağı hikayeyi cod-Bard ve sokak demotajını birbirine bağlayan sindirilebilir boş sözlerle süzdü. Belki de bu görkemli, kaçırılmayacak dram, Lear, Lady M, Brutus, Prince Hal ve diğer atalarla anlamlı buluşmalar için yeni izleyicilere geri gönderilecektir. Bu esnada, lütfen Adam James'in oynadığı Tristram Evans, gerçek başbakan olabilir mi? Güvenli bir çift el gibi görünüyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Sizi Dil     2018-09-06 Merhaba, ben üstteki gelinlik modelini beğendim acaba boydan da fotoğraf görme imkanım var mıdır?
Hasan     2018-07-02 İstediğim etiketi istediğim adette alabiliyorum. Teşeşkkür ederim
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TFF Plaj Futbolu Ligi finalleri Alanya'da yapılacak
TFF Plaj Futbolu Ligi finalleri Alanya'da yapılacak
Cüneyt Çakır, Al Ittihad- Al Wehda maçını yönetecek
Cüneyt Çakır, Al Ittihad- Al Wehda maçını yönetecek