Koroner Yunanistan'da Kurtlar tarafından yenen İngiliz Yürüyüşçisi'ni bulduğu için korkunç ayrıntılar ortaya çıkıyor

Koroner dedi ki , dağınık, etsiz kalıntıları Yunanistan tepelerinde bulunan kayıp bir İngiliz yürüyüşçisi muhtemelen kurtlar tarafından uzak bir yoldan yalnız yürürken saldırıya uğradı ve parçalandı.

Koroner Yunanistan'da Kurtlar tarafından yenen İngiliz Yürüyüşçisi'ni bulduğu için korkunç ayrıntılar ortaya çıkıyor
Koroner Yunanistan'da Kurtlar tarafından yenen İngiliz Yürüyüşçisi'ni bulduğu için korkunç ayrıntılar ortaya çıkıyor Admin
Bu içerik 0 kez okundu.

 

Koroner Nikos Kifnidis Associated Press'e, kadının uyluk kemiklerinin ısırıklar yüzünden açıldığını ve vücudunun büyük bölümlerinin eksik olduğunu söyledi.

Çarşamba günü Komotini kasabasında yapılan otopside bir veteriner hekimin, hiçbir sokağa ya da çakalın bu ısırıkları uygulayamayacağını doğruladığını söyledi.

Cumartesi günü, kuzeydeki Selanik kentinin 285 kilometre doğusunda, Trakya'daki Petrota köyü yakınlarında bulunan kalıntılar - çoğunlukla çıplak kemirilmiş kemikler - keşfedildi.

Onların yanında yetkililer, Atina'daki Britanyalı elçiliğin Cuma günü bölgede kayıp olduğu bildirilen 62 kişilik Celia Lois Hollingworth için bir pasaport buldu.

İngiltere'de Ms Hollingworth kardeşi bildirildi o köpekler tarafından saldırıya uğramış söylemek aradı bunları söylüyorum, İngiliz yetkililerle alarmı yetiştirmişti.

Polis, kalıntıların kimliğini doğrulamadı ancak muhtemelen Bayan Hollingworth'e ait olduklarını söylediler.

"Ona yiyen vahşi hayvanların kadına saldırdığına karar verdim," dedi Kifnidis. "Sanırım bir kurt ya da kurt tarafından yenildi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
ahmet demir     2017-12-13 dalgamı geçiyorsun murat karakuş yoksa gerçekten malmısın ?ama mala daha çok benziyorsun adama sorarlar sea pearl den ev sahibi olmak için neyini sattında ev aldın?
Şerife     2017-12-03 Tarkan böyle mütevazı olduğu için MEGASTAR sizin gibi "ayranı yok içmeye atla gider sıçmaya" kafasında değil şahsen çok asil buldum
Murat Karakuş     2017-10-31 sea pearl ataköy ev sahibi olmalısınız.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kürsübaşı Günü her hafta perşembe günü gerçekleştirilecek
Kürsübaşı Günü her hafta perşembe günü gerçekleştirilecek
10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü
10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü
beylikdüzü escort