Konya emlak sektörü

 Konya emlak sektörü
 Konya emlak sektörü Harun antepli
Bu içerik 0 kez okundu.

Konya’da inşaat sektörü dediğiniz anda ilk akla gelen Gündoğan İnşaat, hayata geçirdiği yeni projelerle hayatınıza renk katmaya devam ediyor. 2004 yılından beri ürettiği onlarca projelerle Konya halkına yaşanabilir alanlar oluşturan Gündoğan İnşaat, ailenizle birlikte hoşça vakit geçireceğiniz projeler üretmeye devam edecektir.

 

Peki, neden Gündoğan İnşaat... Süleyman Gündoğan tarafından kurulan ve oğulları Mümtaz, Recep ve Serdar kardeşler tarafından yeni projeler üretmeye devam eden Gündoğan İnşaat, onlarca konut inşa ederek binlerce aileyi ev sahibi yapmıştır. Konya’da İnşaat deyince ilk akla gelen firma olan ve sektörde söz sahibi konumuna gelen Gündoğan İnşaat, büyük beğeni kazanan projeleriyle Konyalıların güvenini kazanmıştır. Kurumsallaşma serüvenini kısa sürede tamamlayan aile şirketi konumundadır.

 

Her yeni bir projelerinin tamamında yenilikçi ürünler kullanarak Konya’da İnşaat sektöründe örnek alnın bir firma haline gelmiştir. Kültüre ve geleneklerine sahip çıkan firma, Konya’da Emlak sektöründe faaliyet gösteren gayrimenkul danışmaları arasında “dayanıklı yapıların mimarı” olarak da adlandırılmaktadır.

 

Gündoğan İnşaat, uzun zamandır sektördeki bilgi ve birikimini Konya’da Emlak alanında da yatırımcılarıyla paylaşmaktadır. Gündoğan Kardeşlerden bilgi almak için sitemizin iletişim adresini kullanmanız yeterli olacaktır. İletişim bilgilerinizi sitemizdeki bloğa bırakın, hemen sizi arayıp projeleri hakkında bilgi verelim. Uygun ve cazip fiyatlara ev sahibi olmak istiyorsanız acele edin.

 

Kalitesinden asla ödün vermeyen firma çalışmalarına ara vermeden hız kesmeden yeni projeler üretmeye ve inşa etmeye devam edecektir.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Çağla Yılmaz     2017-06-09 Keçiören'in en kaliteli öğretmen kadrosu Uğur Temel Lİsesi'n de diyebilirim.
Hakan06     2017-06-09 Keçiören Uğur Temel Lisesi'nin bu sene öğrencisiydim.Gazi Anadolu Lisesi'nden geçiş yaptım. KeçiörenUğur Temel Lİsesi'nin denemelerine girdikçe çok konu eksiğimin olduğunu gördüm. Öğretmenlerim sağolsun çok yardımcı oldular. Konu eksiğim kalmadı. Hangi sorumu götürsem çözdüler. Yarın LYS var ve ben kendimi hazır hissediyorum. İyi ki varsın Keçiören UĞUR Temel Lİsesi diyorum.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şempanzeler, bizden daha güçlü görünüyor
Şempanzeler, bizden daha güçlü görünüyor
Teknik Çadır: Uber kavşağında
Teknik Çadır: Uber kavşağında