Konya emlak sektörü

 Konya emlak sektörü
 Konya emlak sektörü Harun antepli
Bu içerik 0 kez okundu.

Konya’da inşaat sektörü dediğiniz anda ilk akla gelen Gündoğan İnşaat, hayata geçirdiği yeni projelerle hayatınıza renk katmaya devam ediyor. 2004 yılından beri ürettiği onlarca projelerle Konya halkına yaşanabilir alanlar oluşturan Gündoğan İnşaat, ailenizle birlikte hoşça vakit geçireceğiniz projeler üretmeye devam edecektir.

 

Peki, neden Gündoğan İnşaat... Süleyman Gündoğan tarafından kurulan ve oğulları Mümtaz, Recep ve Serdar kardeşler tarafından yeni projeler üretmeye devam eden Gündoğan İnşaat, onlarca konut inşa ederek binlerce aileyi ev sahibi yapmıştır. Konya’da İnşaat deyince ilk akla gelen firma olan ve sektörde söz sahibi konumuna gelen Gündoğan İnşaat, büyük beğeni kazanan projeleriyle Konyalıların güvenini kazanmıştır. Kurumsallaşma serüvenini kısa sürede tamamlayan aile şirketi konumundadır.

 

Her yeni bir projelerinin tamamında yenilikçi ürünler kullanarak Konya’da İnşaat sektöründe örnek alnın bir firma haline gelmiştir. Kültüre ve geleneklerine sahip çıkan firma, Konya’da Emlak sektöründe faaliyet gösteren gayrimenkul danışmaları arasında “dayanıklı yapıların mimarı” olarak da adlandırılmaktadır.

 

Gündoğan İnşaat, uzun zamandır sektördeki bilgi ve birikimini Konya’da Emlak alanında da yatırımcılarıyla paylaşmaktadır. Gündoğan Kardeşlerden bilgi almak için sitemizin iletişim adresini kullanmanız yeterli olacaktır. İletişim bilgilerinizi sitemizdeki bloğa bırakın, hemen sizi arayıp projeleri hakkında bilgi verelim. Uygun ve cazip fiyatlara ev sahibi olmak istiyorsanız acele edin.

 

Kalitesinden asla ödün vermeyen firma çalışmalarına ara vermeden hız kesmeden yeni projeler üretmeye ve inşa etmeye devam edecektir.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Şerife     2017-12-03 Tarkan böyle mütevazı olduğu için MEGASTAR sizin gibi "ayranı yok içmeye atla gider sıçmaya" kafasında değil şahsen çok asil buldum
Murat Karakuş     2017-10-31 sea pearl ataköy ev sahibi olmalısınız.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Uefa Avrupa Ligi Son 32 Eşleşmeleri Belli Oldu
Uefa Avrupa Ligi Son 32 Eşleşmeleri Belli Oldu
Doğa için çal 9 - Hey Onbeşli
Doğa için çal 9 - Hey Onbeşli
beylikdüzü escort