Konut Sigortasi İçin Ata Brokerlik!

Konut Sigortasi İçin Ata Brokerlik!

Konut sigortası, konut olarak kullanılan mülkleri ve içindeki eşyaları zarar görme ihtimaline karşı güvenceye alma amacıyla hazırlanan poliçelerdir.

Konut Sigortasi İçin Ata Brokerlik!
Konut Sigortasi İçin Ata Brokerlik! ahmet
Bu içerik 498 kez okundu.

Konut sigortası, konut olarak kullanılan mülkleri ve içindeki eşyaları zarar görme ihtimaline karşı güvenceye alma amacıyla hazırlanan poliçelerdir. Hem evlerini hem de içindeki eşyaları teminat altına almak isteyen kişilerin tercih ettiği konut sigortası, mali güvence sağlayan sigortalardan biridir.Konut sigortası genellikle doğal afetler, hırsızlık, yangın gibi riskleri kapsama almaktadır. Deprem, sel, heyelan, çığ gibi doğal afetler yanında; su veya elektrik tesisatından kaynaklanan su basması veya yangın gibi risklere ve hırsızlık gibi münferit olaylara karşı da konutları ve içindekileri güvenceye alan konut sigortası gayrı menkuller için mali teminat sağlayan en önemli poliçedir.

Konut sigortası, konutunuzu her türlü olabilecek felakete karşı koruyan sigorta hizmetlerinin başında gelen bir hizmettir. Bir çok müşterimizin konut sigortası nedir ve neleri kapsar konusundaki sorularını duyar gibiyiz. Konut sigortası konutunuz gibi aynı zamanda tüm eşyaların güvencesini sağlayan bir hizmettir. Konut sigortası kapsamında bir çok kalem vardır. Bunlardan en önemlisi ise yangına karşı korumadır. Yangın konutlarda en sık karşılaşılan felaketlerden biridir. Öncelikle sizlere konutlarınızda mutlaka bir yangın sensörü bulundurmanızı tavsiye ederiz.

Bu sigorta yaptırmak için zaruri bir şey değildir ama can sağlığınız için önemlidir. Sigorta her şeyin karşılığında maddi bir kazanç sağlamaktadır ama bazı şeyler vardır ki para veya bulla ölçülemez. Bunun yanı sıra konut sigortası sel , su baskını, cam kırılması, deprem hatta araç çarpmasına karşı bile ek teminat bedelleri ile hizmet alabilirsiniz. Bizler sizlere ancak doğru tavsiyeleri yaparak yardımcı olabilmekteyiz. Bu detayları söylerken bu teminatlardan nasıl faydalanacağınızı teminat kapsamında neler olduğunu ve buna benzer bir çok konuyu anlatmaktayız. Bu verdiğimiz bilgiler ışığında hangi teminatlardan yararlanmak istediğiniz tamamıyla sizin bütçeniz veya düşünce tarzınız ile ilgilidir.

Konut Sigortası konusunda daha detaylı bilgi, güncel fiyatlar ve dahası için siz de hemen https://www.atabrokerlik.com/konut-sigortasi/ adresine göz atabilirsiniz.

Konut Sigortası Neleri Kapsar?

Evlerine sigorta yaptırmak isteyen ancak tam olarak bilgi sahibi olamayan müşterilerimizin “Konut sigortası neleri kapsar?” şeklindeki soruları karşısında net bir bilgi verebilmek için çeşitli soruları cevaplamaları gerekir.

Öncelikle sigorta kapsamına alınacak mülkün özellikleri, bulunduğu yer, yaşı ve müşterinin istediği teminatları öğrenmemiz gerekir. Çünkü herkesin sigorta yaptırmaktaki beklentileri birbirinden farklıdır. Ayrıca binanın çeşitli özellikleri de riskleri belirlemede, dolayısı ile sigorta neleri kapsar sorusuna verilecek cevapta etkilidir. Sadece bina veya ev sigortalanacaksa poliçe kapsamı farklı olacaktır. Ancak konut sigortasına evdeki eşya, demirbaş ve çeşitli tesisatlar da dahil edilecekse, teminatlar değişecektir.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye 25 Ocak'ta 6,5 ​​milyon CoronaVac dozu bekliyor
Türkiye 25 Ocak'ta 6,5 ​​milyon CoronaVac dozu bekliyor
Korsan saldırısından sonra Türk mürettebatıyla Gabon limanında gemi
Korsan saldırısından sonra Türk mürettebatıyla Gabon limanında gemi