Kolonya Çeşitleri

Kolonya Çeşitleri

Kolonya Çeşitleri
Kolonya Çeşitleri Admin
Bu içerik 4181 kez okundu.

 

Su ve alkole çeşitli esanslar katılarak imal edilen kolonya çeşitleri birbirinden farklı birçok koku ile piyasadadır. En çok çiçek kokularının kullanıldığı kolonyalar aynı zamanda el temizleme ve hastalıklardan korunma amaçlı da kullanılmaktadır. Ferahlık hissi yaratan, kendimizi iyi ve temiz bir doğada hissettiren ürünler çok çeşitlidir. Odun ve ağaç kokusu, okyanus kokusu ya da bebek talkı kokusu içerenler de vardır.

Kaliteli Kolonya Çeşitleri Nasıl Olmalıdır?

Kaliteli bir ürün mutlaka etil alkolden üretilmiş olmalıdır. Metil alkol etkili bir zehirleyicidir. Solunması pek doğru değildir. İçeriğindeki alkol miktarı mikropların yok edilmesi için yeterli miktarda olmalı ve hijyen sağlamalıdır. Aynı zamanda giysiye damlayınca leke bırakacak boyalarla renklendirilmemelidir. Cilt sağlığına zararlı içerikte olmamalıdır. Alerjenler ihtiva etmemelidir.

Kolonya Çeşitleri Arasında Seçim

Kadınlar için değişik çiçek ya da meyve kokulu kolonya çeşitleri çok uygundur. Limon, Bodrum mandalinası, hanımeli, lavanta en sevilenler arasındadır. Erkekler ve kadınların ortak tercihi olan kokular ise okyanus kokuları ve limon çiçeği olmaktadır. Seçiminizi yaparken kaliteli bir ürün için https://www.dermokilshop.com/kolonya adresini incelemeniz iyi olacaktır. Mutlaka biri sizin için favori olacaktır.

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla, İstanbul mağazası için yönetici ve danışman arıyor
Tesla, İstanbul mağazası için yönetici ve danışman arıyor
Birinci Dünya Savaşı sırasında kilit kalenin restorasyonu bitmek üzere
Birinci Dünya Savaşı sırasında kilit kalenin restorasyonu bitmek üzere