Knawat Nedir?

Knawat Nedir?
Knawat Nedir? Admin
Bu içerik 3330 kez okundu.

 

Knawat, Türkiye'deki firmaların ürünlerini bir platformda toplayarak dünyanın farklı bölgelerinde ki satıcılarla buluşturmaktadır. Bu satıcılar, bölgelerinde ki farklı e-ticaret platformları üzerinden bu ürünlerin satışını gerçekleştirmektedir. Bu noktada teknolojinin getirmiş olduğu ayrıcalıkların çok iyi bir şekilde kullanılması sayesinde hem ticaret hacminin artmasına hem de ekonomik kazanım elde edilmesi noktasında birçok avantaj ortaya çıkmaktadır.

Knawat, e ihracat hakkında her şeyi sizin adınıza ayarlayan bir sistemdir. Bu sistem sayesinde ürünlerinizin yurt dışında ki pazar payında çok önemli yere sahip olması sağlanmakla birlikte aynı zamanda bir dünya markası olmanız adına da önemli çalışmalar yapılmaktadır. Knawat, yurt dışında yer alan 78.000 satış noktasıyla birlikte Türk firmalarının ürünlerini dünya pazarında yer alabilmesi adına büyük çalışmalar yapmaktadır. Özellikle dünyanın birçok bölgesine sağladığı ürün tedariki sayesinde çok geniş bir pazar hacmine sahip olma özelliğini de elinde bulundurmaktadır.

Knawat, sadece ürün tedariki yapma işlemiyle değil aynı zamanda "e ihracat nasıl yapılır'' soruna verdiği cevapla da insanların takdirini toplamayı başarmıştır. Global anlamda yapılan çalışmaları sayesinde e-ihracat noktasında akıllara takılan tüm soruların cevabını verirken aynı zamanda insanların bu konuyla alakalı yeterince bilinçlenmesi ve daha geniş bir düşünce alanına sahip olabilmeleri adına yeni yatırımlar yapılmaktadır. 

Knawat, e ihracat ile ilgili merak edilenler ile ilgili olarak  birçok açıklama yapılmakla birlikte aynı zamanda bu teknolojinin sizin tarafınızdan da daha iyi anlaşılması ve faaliyetlerinizi bu kapsamda ele alarak daha geniş kitlelere ulaşmanızı sağlamaktadır. Türk firmalarının Knawat sayesinde global piyasada kendine yer bulması ve her markanın, kendi ürünlerini dünya genelinde on binlerce farklı insana ulaştırabilmesine yardımcı olmaktadır.

Bu sayede Türk firmalarının büyümesi sağlanmış olmakla birlikte aynı zamanda ürün satışında yaşanan ciddi artış ile birlikte daha fazla ekonomik getiri elde etmek mümkün olacaktır. Bu durum da aynı zamanda ülkemizin ekonomik olarak kalkınmasına yardımcı olurken aynı zamanda sağlanan istihdamla birlikte işsizlik sorunu içinde önemli bir adım atılmış olacaktır.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye 25.861 yeni koronavirüs vakası, 228 ölüm daha bildirdi.
Türkiye 25.861 yeni koronavirüs vakası, 228 ölüm daha bildirdi.
Türkiye'nin en büyük teknoloji etkinliği göz kamaştıran şovlarla sona erdi
Türkiye'nin en büyük teknoloji etkinliği göz kamaştıran şovlarla sona erdi