Kısa Etek

Kısa Etek

Kısa Etek
Kısa Etek Admin
Bu içerik 1124 kez okundu.

 

Hanımlar için üretilen alt giyim ürünlerinden biri de kısa etek modelleridir. Bu modeller boyları ve tarzları itibariyle çeşitlilik gösterir. Parçaların boyları diz üstü, diz altı veya hemen bilekte olacak şekilde tasarlanır. Üretim tarzlarına bakıldığında ise klasik, spor ve günlük giyime uyumlu modelleri bulabilmek mümkündür. Parçalardan dilediklerini seçen hanımlar değişik kombinler yapabilirler.

Kısa Etek Kombinleri

Bu parçalar ile yapılabilecek kombinler geniş bir yelpaze oluşturur. Oluşturulacak kombinlerde öncelikle eteğin tarzı dikkate alınmalıdır. Klasik kumaş parçalar gömlek veya bluzla tamamlanarak daha şık bir tarz elde edilebilir. Bunun haricinde günlük kullanım için kot parçalar tişört, badi gibi daha rahat parçalarla tamamlanabilir.  Kış aylarında ise tamamlayıcı ürünler kazaklardan seçilebilir.

Kısa Etek Seçimi Nasıl Olmalı?

Bu kategorideki ürünler arasından seçim yapılırken mutlaka parçanın bitiş kısmı dikkate alınmalıdır. Dizin üstünde biten kısa etek modelleri seçilecekse özelikle dikkatli olunmalıdır. Çünkü bu modellerde bacaklar direkt olarak öne çıkarılır. Kişi bacaklarına güvenmiyorsa bu kesimden uzak durmalı biraz daha uzun modellere yönelmelidir. Fiziğinize en uygun modelleri https://www.axxelgulertekstil.com/etek-modelleri adresinden bulabilirsiniz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla, İstanbul mağazası için yönetici ve danışman arıyor
Tesla, İstanbul mağazası için yönetici ve danışman arıyor
Birinci Dünya Savaşı sırasında kilit kalenin restorasyonu bitmek üzere
Birinci Dünya Savaşı sırasında kilit kalenin restorasyonu bitmek üzere