Kırmızı bal kimler kullanabilir

Kırmızı bal kimler kullanabilir

Kırmızı bal  kimler kullanabilir
Kırmızı bal  kimler kullanabilir Harun antepli
Bu içerik 0 kez okundu.

                Piyasaya çıktığı ilk günden itibaren tüm ülkelerde büyük ses getiren ve sayısız kullanıcısı olan kırmızı bal ülkemizde de satışa çıktı. En başta üretim yeri olan Avrupa ülkelerinde ses getiren ve Avrupalı erkeklerin vazgeçilmezi olan bu ürünün ülkemizde satışa çıkarılması erkekleri oldukça heyecanlandırdı. Ürünün orijinal versiyonunu bulmak konusunda erkeklerin sıkıntı yaşamaması için ürünün paketine ve gramajına dikkat etmesi yeterlidir. Kırmızı ve siyah renklerden oluşan 50 ya da 100 gramlık kavanozlarda satışa çıkarılan ürünün orijinal olma ihtimali yüksektir. Bu ürünün ülkemizde Antalya, Ankara, İstanbul, Trabzon ve Kayseri olmak üzere 3 satış merkezi mevcuttur. Bu merkezlerden yapılan alışverişler daha güvenilir olmaktadır. http://www.redhoneymacun.web.tr/nasil-kullanilir sayfasından red honey macun nasıl kullanılır öğrenebilirsiniz.

Özel Oranlı Bitkisel İçerik

                Temel olarak bal olan bu ürün içeriğinde birçok faydalı bitkiye de belirli oranlarda yer vermektedir. Kırmızı bal ın içeriğinin %90’a yakını süzme çiçek balından oluşmakta, ürün adını buradan almaktadır. İçeriğinde balın yanı sıra; arı sütü, karanfil, zencefil, tarçın, ginseng ve havlıcan gibi bitkiler bulunduran bu ürünün en önemli noktalarından biri mabet ağacı yaprağıdır. Şehrinizde bulunan aktarlardan kolay kolay bulamayacağınız mabet ağacı yaprağı, epimedyum ve çakşır ile birleşerek özel oranlarda karıştırılmaktadır.

Nasıl Kullanılmalı?

                Redhoney ürününün 50 gramlık bir kutusu size 1 hafta yetmelidir. Daha uzun ya da daha kısa süren kullanımlarda kullanım ölçütünüzü gözden geçirmelisiniz. Red honey macun üreticileri genel olarak erkeklerin günde bir kez 1 tatlı kaşığı kullanımı uygun görmektedir.

                 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
ahmet demir     2017-12-13 dalgamı geçiyorsun murat karakuş yoksa gerçekten malmısın ?ama mala daha çok benziyorsun adama sorarlar sea pearl den ev sahibi olmak için neyini sattında ev aldın?
Şerife     2017-12-03 Tarkan böyle mütevazı olduğu için MEGASTAR sizin gibi "ayranı yok içmeye atla gider sıçmaya" kafasında değil şahsen çok asil buldum
Murat Karakuş     2017-10-31 sea pearl ataköy ev sahibi olmalısınız.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sınıf arkadaşı 'Tombi' okula döndü
Sınıf arkadaşı 'Tombi' okula döndü
Türkiye insansız tanklar üretmeyi amaçlıyor
Türkiye insansız tanklar üretmeyi amaçlıyor