Kırmızı bal kimler kullanabilir

Kırmızı bal kimler kullanabilir

Kırmızı bal  kimler kullanabilir
Kırmızı bal  kimler kullanabilir Harun antepli
Bu içerik 0 kez okundu.

                Piyasaya çıktığı ilk günden itibaren tüm ülkelerde büyük ses getiren ve sayısız kullanıcısı olan kırmızı bal ülkemizde de satışa çıktı. En başta üretim yeri olan Avrupa ülkelerinde ses getiren ve Avrupalı erkeklerin vazgeçilmezi olan bu ürünün ülkemizde satışa çıkarılması erkekleri oldukça heyecanlandırdı. Ürünün orijinal versiyonunu bulmak konusunda erkeklerin sıkıntı yaşamaması için ürünün paketine ve gramajına dikkat etmesi yeterlidir. Kırmızı ve siyah renklerden oluşan 50 ya da 100 gramlık kavanozlarda satışa çıkarılan ürünün orijinal olma ihtimali yüksektir. Bu ürünün ülkemizde Antalya, Ankara, İstanbul, Trabzon ve Kayseri olmak üzere 3 satış merkezi mevcuttur. Bu merkezlerden yapılan alışverişler daha güvenilir olmaktadır. http://www.redhoneymacun.web.tr/nasil-kullanilir sayfasından red honey macun nasıl kullanılır öğrenebilirsiniz.

Özel Oranlı Bitkisel İçerik

                Temel olarak bal olan bu ürün içeriğinde birçok faydalı bitkiye de belirli oranlarda yer vermektedir. Kırmızı bal ın içeriğinin %90’a yakını süzme çiçek balından oluşmakta, ürün adını buradan almaktadır. İçeriğinde balın yanı sıra; arı sütü, karanfil, zencefil, tarçın, ginseng ve havlıcan gibi bitkiler bulunduran bu ürünün en önemli noktalarından biri mabet ağacı yaprağıdır. Şehrinizde bulunan aktarlardan kolay kolay bulamayacağınız mabet ağacı yaprağı, epimedyum ve çakşır ile birleşerek özel oranlarda karıştırılmaktadır.

Nasıl Kullanılmalı?

                Redhoney ürününün 50 gramlık bir kutusu size 1 hafta yetmelidir. Daha uzun ya da daha kısa süren kullanımlarda kullanım ölçütünüzü gözden geçirmelisiniz. Red honey macun üreticileri genel olarak erkeklerin günde bir kez 1 tatlı kaşığı kullanımı uygun görmektedir.

                 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kıbrıs, İsrail ve Yunanistan daha derin askeri bağlar vaat ediyor
Kıbrıs, İsrail ve Yunanistan daha derin askeri bağlar vaat ediyor
Yunanistan'ın borçlarını azaltmasıyla İtalyan bonoları geri adım attı
Yunanistan'ın borçlarını azaltmasıyla İtalyan bonoları geri adım attı