Kırışıklık tedavileri

Kırışıklık belirli bir yaş itibari ile cildin verdiği reaksiyonlardan biri olarak düşünülebilmektedir.

Kırışıklık tedavileri
Kırışıklık tedavileri zgtanitim
Bu içerik 0 kez okundu.

Kırışıklık belirli bir yaş itibari ile cildin verdiği reaksiyonlardan biri olarak düşünülebilmektedir. Yani aslında herkesin mutlaka karşılaştığı ya da karşılaşacağı durumlardan biri olan kırışıklık, kliniğimizde yapılan bazı özel tedaviler ile geciktirilebilir ya da yok edilebilmektedir. Ancak yapılacak uygulama ne olursa olsun kalıcı işlemler henüz faaliyet göstermemektedir. Her bir kırışıklık işlemi belirli süreler boyunca kalıcılık sağlamaktadır.

Kırışıklık nasıl tedavi edilir?

Kliniğimizde var olan uygulamalardan bazıları; botoks ile kırışıklık tedavisi, dolgu uygulamalaır, mezoterapi, mezolifting vb. Uygulamalardır. Genellikle yüzeysel kırışıklıkların tedavisinde de botoks uygulamaları tercih edilmektedir. Ancakkırışıklıklar derin seviyelerde ise de dolgu uygulamaları ve hatta bazen hem dolgu hem de botoks uygulamaları birlikte uygulanabilmektedir.

Gözaltı Çökmesi, gözaltında meydana gelen ve kişilerin hem görünüm hem de psikolojik açıdan kendini rahatsız ettiği bir durumdur. Gözaltı ışık dolgusu sayesinde gözaltı çökmesi gibi sorunlar kolaylıkla tedavi edilebilmekte olup, bu mucizevi uygulama kliniğimizde doktorumuz ve uzman ekibimiz tarafından sıklıkla ve güvenle uygulanabilmektedir.

Gözaltı ışık dolgusu ile gözaltı sorunlarına son!

Gözaltı Işık Dolgusu içerisinde cildimizin yeniden yapılanmasına yardımcı olan birçok önemli madde yer almaktadır. Bunlar; 8 amino asit, 3 antioksidan, 2 mineral ve vitaminlerdir. Saymış olduğumuz tüm bu maddeler sayesinde hem cildimiz yeniden yapılanmış olur hem de bu sayede çok daha genç, gergin ve bebeksi bir görünüm elde edilmiş olur. Göz Çevresi Kırışıklığı için de tercih edilen gözaltı ışık dolgusu uygulamasının diğer dolgu işlemlerinden farklı olan en önemli özelliği ise; uygulamanın cilt altına değil, kemik üzerine enjekte ediliyor olmasıdır. Kemik üzerine enjeksiyon denildiğinde herkesin ilk düşündüğü şey tabi ki acı hissinin olup olmadığıdır. Ancak uygulama esnasında özel kremler kullanılarak bölge uyuşturulduğundan uygulama esnasında hastalarımız herhangi bir acı ya da ağrı duymazlar.

Gözaltı ışık dolgusu kaç seans uygulanır?

Göz Çevresi Kırışıklığı için uygulanan gözaltı ışık dolgu uygulaması tek bir seans yeterli olmakla birlikte, bir seansın kalıcılık süresi 8 aydır. Ancak göz çevresini gençleştirmek için yapılan Gözaltı Işık Dolgusu’nun etkisi 12-18 ay sürmektedir.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye Afrin'de acil hastane açıyor
Türkiye Afrin'de acil hastane açıyor
Türkiye 2023 yılına kadar mevcut büyümeyi ikiye katlamayı hedefliyor
Türkiye 2023 yılına kadar mevcut büyümeyi ikiye katlamayı hedefliyor