KETÇAP PAKETLEME MAKİNESİ

KETÇAP PAKETLEME MAKİNESİ
KETÇAP PAKETLEME MAKİNESİ Admin
Bu içerik 527 kez okundu.

 

Günümüz hızlı yaşam dünyasında insanlar evlerinde yemek yapmaktansa telefonla sipariş veriyor. Genelde bu siparişler hızlı tüketim ürünleri olmakta. Hamburger ya da pizza ya da salatanın yanında tabii ki sosları da geliyor. Peki bu tek kullanımlık garip görünüşlü ketçap, ya da mayonez ya da hardal ya da zeytinyağı gibi soslar nasıl oluyor da paketleniyor.

Cevap : Stick ketçap paketleme makineleri

Bu yazımızda klasik manada plastik şişelere doldurulmuş ketçap paketleme makinelerinden ziyade tek kullanımlık stick ketçap paketleme makineleri üzerinde duracağım.

Özellikle paket servislerde görülen kullanım ve taşıma kolaylığı dolayısı ile stick ketçap paketleme makineleri gün be gün daha da popüler olmaktadır. İçerisinde tek kullanımlık bir porsiyonluk genel de 10 gr civarı ketçap olan bu küçük paketler stickpack ya da stick paket diye adlandırılmaktadır. Turpack olarak stick sıvı ya da yarı sıvı ürünlerin ambalajını yapan stickpack makineleri üzerine uzmanlaşmış bulunmaktayız. Bu sıvı stick makinelerin de sadece ketçap değil aynı zamanda mayonez, hardal, bal, salata sosu, barbekü sosu, çeşitli başka soslar gibi yarı sıvı gıda ürünleri, meyve suyu, su, süt, limonata gibi sıvı gıda ürünleri ile şampuan, sıvı sabun gibi tek kullanımlık kozmetik ürünleri de paketlenebilmektedir.

Turpack olarak ürettiğimiz makineler min 3 kanaldan başlamakta maksimum 10 kanala kadar çıakbilmektedir. Böylece işe yeni başlayan bir üretici de ya da işinde uzmanlaşmış tecrübeli ve hız isteyen bir müşteri de Turpack Makine’de bir çözüm bulabilmektedir. Ketçap paketleme makinesi fiyatları kanal sayısı ve istenilen opsiyonel özelliklere göre değişebilmektedir. İkinci el ketçap paketleme makinesi satışımız yoktur.

Teknik tarafa gelecek olursak, ketçap paketleme makinelerinde dolum bir servo motor aracılığı ile sağlanır. Böylece dolumda hassasiyet sağlanmış olur. Makinede bir PLC yazılımı çalışır. Turpack olarak ketçap paketleme makinelerinde kullandığımı tüm elektronik ürünler SIEMENS marka, tüm pnömatik ürünler FESTO marka ve sensörler de yine dünya markası SICK markalıdır. Ürüne temas eden kısımlar 316 paslanmaz çelikten yapılmakta olup, tüm makineler hassas kalite kontrolleri sonucu müşterinin kullanımına hazır hale getirilir. Tüm sıvı stick paketleme makineleri 2 yıllık %100 garanti belgesi ile fabrikadan çıkış yaparlar.

Ketçap paketleme makinesi (ketchup packaging machines) hakkında bilgi almak için Turpack.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Wayne Williams Kimdir?
Wayne Williams Kimdir?
Denizli'de Kadın Meclisi'nden kadına yönelik şiddete karşı tepki
Denizli'de Kadın Meclisi'nden kadına yönelik şiddete karşı tepki